Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

oświetlenie led

oświetlenie led

Hej! Ktoś ma namiar na dostawcę LED w regionie? Szukam kogoś kto robi wysyłkę od ręki, najlepiej w 24h.

hazi32

Posty: 23

 
Dobra hurtownia tego typu jest na ulicy Bartyckiej w Warszawie. Tam można coś tanio i sensownie kupić z takich rzeczy jak taśmy, żarówki, zasilacze, czy profile do taśm. Na stronie www.premiumlux.pl mają pełną ofertę. Dostawa ekspresowa – 24h, praktycznie od ręki.

Soaps

Posty: 20

 
Ja się powoli przekonywałem do ledów:P Na początku myślałem, że to tylko chwilowa moda i pic na wodę z tą energooszczędnością...ale jak zacząłem używać to się przekonałem, że faktycznie mniej prądu ciągną i poza tym, dają przyjemne dla oka światło. Jeśli miałbym jakiś sklep polecać to chyba Premium Lux...Najczęściej tutaj kupuję. Mają sklep online www.premiumlux.pl, ale też dostępni są stacjonarnie jakbyś chciał osobiście sprawdzić jakość produktów.

lukashb

Posty: 24

 
Ja to kupuję aktualnie od jednej hurtowni, ale nie do końca jestem zadowolony ze współpracy, więc chętnie bym znalazł kogoś bardziej profesjonalnego i może tańszego ;) Także będę tutaj zaglądał.

dobryrd

Posty: 24

 
Na ten moment nie mam żadnej taniej hurtowni na oku. Ale popytam, może się czegoś dowiem, bo mój znajomy handluje takimi rzeczami, więc może mi się uda jakieś info wyciągnąć od niego;) Narka!

Abyss

Posty: 26

 
Jak ktoś ma jakąś dużą firmę to pewnie wtedy mu się będzie kalkulować wszędzie wsadzić LEDy. Bo oszczędność na prądzie może być zauważalna. Ale w zwykłym gospodarstwie domowym to nie wiem, czy faktycznie widać jakąś różnicę na zużyciu energii?

limertus

Posty: 18

 
Witaj. Szczerze powiem, że nie wiem co tutaj doradzić. Ostatnia hurtownia z której kupowałem LED została zamknięta i teraz sam szukam nowego, stałego dostawcy, także jedziem na tym samym wózku :-)

Michałek

Posty: 30