Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

Montaż wędek wysokiej jakości

Montaż wędek wysokiej jakości

Cześć, zastanawiam się powoli nad zakupem nowej wędki, ale ze standardowych modeli już rezygnuję na rzecz doświadczonej pracowni. Wolę zamówić coś konkretnego, pod rękę. Może macie podobne doświadczenia i jesteście w stanie wskazać człowieka, który zna się na swoim fachu.

namok

Posty: 4

 
Zobacz, czy można w danej pracowni przetestować elementy osobiście. Według mnie znacznie większy komfort. No i zwróć uwagę na dotrzymanie warunków gwarancyjnych.

h-humer

Posty: 12

 
Jeszcze wiele osób zapomina o długości transportowej wędki. Ja tam lubię elegancko składane, żeby spokojnie mieściły się do torby. Zamówienia nie wykluczam również. Zbieram teraz kasę. Grunt to znaleźć mistrza w swoim fachu. Wtedy każdy wydatek się opłaca ;)

mamarek

Posty: 6

 
Polecam z czystym sumieniem Ireneusza Matuszewskiego. Bardzo dobre blanki stosuje. Montaż wędziska absolutnie bezbłędny. Dodatkowo dochodzi optymalna konstrukcja rękojeści rezonansowych. Teraz mam tak czułą wędkę, że w porównaniu do zwykłych modeli to różnica wręcz nie do pomyślenia. Trzeba jednak trochę już połowić, żeby poczuć jakość.

marta369

Posty: 12

 
Do spinningu oczywiście możliwie najlżejsza wędka, bo nawet różnica kilku gram tak naprawdę ma znaczenie.

mew soncz7777

Posty: 11

 
Do analizy masz sporo parametrów wędki przed zamówieniem. Akcja, długość, waga, oczywiście ciężar wyrzutu. Tanie wędki łatwo złamać przy błędnym nałożeniu zestawu, a to się jednak zdarza.

beata77

Posty: 5