Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

Fotograf na wesele Wrocław

Fotograf na wesele Wrocław

Witam, szukam dobrego fotografa, takiego, z którym mieliście już styczność. Chodzi mi o fotografię portretową dla dziecka. Najlepiej byłoby, gdyby był to Wrocław lub okolice. Z góry dzięki, może jakieś zdjęcie na maila?

gagurni

Posty: 8

 
Muszę polecić panią Ewę, to fotograf na wesele, który sprawdził się w naszej rodzinie już 3 razy. Kontakt do Wrocławia, więc jak ktoś jest dalej, to mogą być może kłopoty. Zawsze jednak można pogadać. Jest super fotografem, a pomysłów jej nie da się zgadnąć. Polecam wszystkim nie tylko przyszłym parom małżeńskim.

Klara323

Posty: 15

 
Jasne, że taka fotografia portretowa jest super, niemniej jednak trzeba trafić na dobrego fotografa. Koleżance zależało na właśnie takiej sesji i trafiła we Wrocławiu na zwykła usługę tak, jakbym to niemająca za bardzo pojęcia o robieniu zdjęć postawiła ją i pocykała fotki.

k124l

Posty: 25

 
Naszym pociechom portrety robiła pani Ewa http://ewafoto.com/fotograf-wroclaw-portretowa. Jeśli zależy wam na profesjonalnej fotografii portretowej z Wrocławia, to wejdźcie sobie na stronkę i skontaktujcie z Nią. Polecam, wyszło znakomicie.

Illilakip

Posty: 17

 
Polecam wam panią Ewę. Zajmuje się profesjonalną fotografią portretową dokładnie działa we Wrocławiu. Spod jej rąk, a właściwie aparatu wychodzą same dobre zdjęcia. Mało tego są bardzo dobre i robią wrażenie. Praca jest dla niej pasją, dlatego wszystko wychodzi tak rewelacyjnie. Pozdrawiam i jeszcze raz gorąco polecam.

andrew66

Posty: 19

 
My współpracowaliśmy z panią Ewą. To świetny fotograf na ślub, teren niestety chyba tylko Wrocław. Ale dzwonić i pytać zawsze warto. Mogę przesłać kilka zdjęć ze swojego ślubu i sesji, żebyście sami mogli ocenić.

matek562

Posty: 10

 
My też mieliśmy spory problem z fotografem na wesele, chcieliśmy żeby był z okolic Wrocławia, bo najbliżej i najpewniej. Znajomi zamawiali fotografa z odległej miejscowości i nie dojechał na czas:(

opilse4

Posty: 16

 
Jeśli zależy wam na zdjęć portretowej z Wrocławia to ja również mogę polecić panią Ewę. Mam nadzieję, że i wam będzie się podobało. Zrobiliśmy sobie ładne portretowe zdjęcia całą rodzinką. Niezwykle miła współpraca z panią fotograf.

Joe

Posty: 12