Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

odbitki M1, oferta

odbitki M1, oferta

Witam serdecznie. Mam pytanie o laboratorium fotograficzne w M1. Czy warto tu zlecić odbitki? Nie mogę znaleźć nigdzie jakichś konkretnych opinii. Jeśli możecie pomów, z góry bardzo dziękuję.

mmmm56

Posty: 5

 
Ja też koniecznie potrzebuję laboratorium fotograficznego w Nowej Hucie, które zna się na robieniu odbitek i będzie mi też w stanie pomóc co wyboru zdjęć, proporcji, formatu itd. Nie mam pojęcia, komu zaufać.

Klarka34

Posty: 6

 
Też będę musiała zastanowić się nad jakimś laboratorium fotograficznym w Krakowie. Dobrze, iż opiniujecie się te firmy, bo w przeciwnym wypadku miałabym poważny dylemat. Wiadomo, teraz coraz rzadziej korzysta się z sprawiania fotografii. Niezwykle zależy mi na jakości, bo to fotografie z chrztu.

Grabow12

Posty: 5

 
Album ze ślubu, komunii, chrztu i innych ważnych uroczystości. Takie na pewno każdy posiada :) I tu właśnie potrzebne jest profesjonalne wywoływanie zdjęć w Krakowie i dobry punkt z niskimi cenami :D

BenK000

Posty: 26

 
Ekstra. Na pewno zapoznam się z ich ofertą, bo nie orientuję się w tej branży nic a nic :) Rzadko robię odbitki, wobec tego na pewno udam się do M1. Dziękuję za poradę. Nie ma to jak sięgnąć z oferty z polecenia.

Januszek

Posty: 21

 
Mam w planach spróbowania sił w fotografii. Tak na poważnie. I na pewno przydadzą się wtedy dobrej jakości odbitki. Polecajcie jeszcze więcej miejsc w Krakowie, bo jak na razie widzę tylko kilka propozycji. Jak już płacić i korzystać z usług, to na pewno w jakimś profesjonalnie działającym studiu fotograficznym.

NeCr0

Posty: 24

 
Mnie również zależy na szybkich odbitkach w Nowej Hucie. Może zerknę, bowiem już naprawdę nie wiem, komu je zlecić. Ceny nie są też tak korzystne, jakbym chciała. A może znacie jakiś tani punkt. Mam dużą ilość zdjęć do wywołania. Jeśli coś wiecie na ten temat, odezwijcie się. Pozdrawiam.

Black_Riot

Posty: 15

 
To bardzo dobry fotograf w Nowej Hucie http://fotograf-m1.pl. Od zawsze wywołuję tu zdjęcia i jak potrzebuję robię zdjęcia do dokumentów. Jakość pierwszorzędna. Szczerze polecam.

Waskijestem

Posty: 6

 
Mnie również zależy na szybkich odbitkach w Nowej Hucie. Może zerknę, bo już naprawdę nie wiem, komu je zlecić. Ceny nie są też tak korzystne, jakbym chciała. A może znacie jakiś tani punkt. Mam dużą ilość zdjęć do wywołania. Jeśli coś wiecie na ten temat, odezwijcie się. Pozdrawiam.

Anno Domini

Posty: 12