Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

Zdjęcia ślubne gdańsk, polecicie ?

Zdjęcia ślubne gdańsk, polecicie ?

Może tutaj ktoś poleci komu najlepiej zlecić zdjęcia ślubne w Sopocie. Ogłoszeń jest mnóstwo. Nie chcemy brać kogoś z przypadku, pierwszego lepszego. Przede wszystkim mieć pewność do profesjonalnego podejścia.

Wielkii3

Posty: 11

 
To po czym poznać profesjonalistę? Po sprzęcie, jak się człowiek nie zna ;) ? Koniecznie musicie polecić tu więcej propozycji. Na razie mamy czas, bo fotograf ślubny niezbędny jest nam w Gdańsku dopiero w przyszłym roku :)

namok

Posty: 14

 
Oczywiście to nasze pierwsze poszukiwania ;) więc nie mamy doświadczenia. O co pytać, co jest ważne, żeby poznać, czy to naprawdę ten fotograf ślubny. Szukamy kogoś w Sopocie. Wiele tu ofert to prawda. No i może zatem tak wielki dylemat :D

johncena67

Posty: 28

 
Też robiliśmy zdjęcia ślubne w Trójmieście. Plener taki troszkę skakany, niemniej jednak właśnie taki zaproponował nam fotograf, z czego oczywiście jesteśmy niezwykle wdzięczni i zadowoleni. To prawda, że morze świetnie nadaje się na tło sesji plenerowej.

czeradź

Posty: 10

 
Nie taki diabeł straszny, jak go malują :) Naprawdę nie martwcie się i bez paniki. Jeśli chodzi o fotografię ślubną w Gdyni, mamy tu sporo profesjonalistów. Wiadomo, że jak już nam się ktoś spodoba, to kręcimy nosem, jak się nie da. Ale nie warto zapeszać sprawy. Nie ten, to inny i już. U nas taka właśnie sytuacja wyszła nam na dobre :)

Grabow12

Posty: 9

 
Może i tak. Nie ma reguły, ale nie masz gwarancji na profesjonalne zdjęcia ślubne, jeśli nie sprawdzisz kto to Gdańska. Myślę, że wam się po prostu udało. W naszym wypadku przeszliśmy kilka rozmów i dopiero czwarty fotograf okazał się w pełni profesjonalny. Aha nie do końca należy wierzyć tym portfolio, które mają na swoich stronach ;)

TomekK

Posty: 10

 
Jeżeli chodzi o fotografie ślubne, to bez wątpienia na szybko można się niesłychanie łatwo zawieść. W Gdyni polecam się dosyć wcześnie orientować w terminach. Osobiście polecam to miejsce http://fleetingmoments.pl/fotografia-slubna-trojmiasto-gdansk-gdynia-sopot/. Fotograf z 12 letnim doświadczeniem. Ponadto pełen pasji i ogólnie niesłychanie miły człowiek. Ma oryginalne sposoby.

Miluśkooo2

Posty: 11

 
Widzę wiecznie te same dylematy :) Kochani najlepiej odnaleźć profesjonalnego fotografa ślubnego, który dopasuje wam coś wyjątkowego. Jeśli chodzi o Trójmiasto nie ma kłopotów ze odnalezieniem dobrych ofert. Trzeba poświęcić troszkę czasu i już.

alibaba

Posty: 6