Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

Zdjęcia ślubne - sprawdzona firma

Zdjęcia ślubne - sprawdzona firma

Witam serdecznie. Jak powinienem podejść do tematu wyboru osoby do zdjęć weselnej? Jakieś porady?

czesWER

Posty: 24

 
Wypowiem się w tym temacie jako fotograf. Przyznam, że ta branża to ciężki kawałek chleba, bo każdy patrzy tylko przez pryzmat kwot, jakie chcieliby uzyskać fotografowie za wykonanie zdjęć na konkretnej uroczystości. W rzeczywistości ich koszty są również wysokie: sprzęt, ZUS, dojazdy do klientów. Ceny wydają mi się adekwatne.

magic17

Posty: 29

 
Wypowiem się w tym temacie jako fotograf. Przyznam, iż ta branża to trudny kawałek chleba, bo każdy patrzy tylko poprzez pryzmat kwot, jakie chcieliby uzyskać fotografowie za wykonanie fotografii na konkretnej uroczystości. W rzeczywistości ich koszty są również wysokie: sprzęt, ZUS, dojazdy do klientów. Ceny wydają mi się adekwatne.

michas901

Posty: 23

 
Polecam Wam jedno – nie wybierajcie fotografa bez poprzedniej oceny jego portfolio.

W sumie w portfolio mogą znaleźć się same najlepsze zdjęcia, więc jeszcze lepiej, aby skontaktować się ze znajomymi, którzy polecili nam konkretnego fotografa.

Prawdopodobnie pokażą nam oni swoje zdjęcia ślubne i to stanowi bardzo wiarygodny czynnik w ocenie :)

Sagerrak

Posty: 19

 
Dla mnie duże znaczenie miała fachowo zaprezentowana propozycja, którą charakteryzował się człowiek wykonujący fotografię ślubną.

Przekonała mnie do siebie ta propozycja: http://www.fotografia.slubna.info/o/oferta/, której pełen zakres został zrealizowany podczas naszej uroczystości. Zdjęcia – naprawdę super!

Polecam wszystkim!

klimnny6

Posty: 32

 
Ostrzegam Was, abyście wybierali tylko takich fachowców, którzy wychowują zdjęcia ślubne, ale na początku współpracy podpisują umowę. Nic innego nie da Wam takiej gwarancji, że faktycznie pojawią się w pożądanym i wymarzonym dniu.

Osobiście wybierałem tylko spośród firm.

Zajaczek2710

Posty: 30

 
W momencie, gdy Twoim przedmiotem zainteresowania jest to, kto wykona zdjęcia ślubne postaraj się skontaktować z kilkoma przedstawicielami tej branży. Warto się odpowiednio przygotować do spotkania. Możesz zapisać sobie np. kilka pytań, na które odpowiedzi są dla Ciebie szczególnie interesujące. To pomocne.

Zlomex

Posty: 27

 
Ostrzegam Was, abyście wybierali tylko takich specjalistów, którzy wychowują fotografie ślubne, ale na początku współpracy podpisują umowę. Nic innego nie da Wam takiej gwarancji, iż naprawdę pojawią się w pożądanym i wymarzonym dniu.

Osobiście wybierałem tylko spośród firm.

TomekK

Posty: 19

 
W moim przypadku wybór osoby, która wykona zdjęcia ślubne ograniczył się do zasięgnięcia opinii znajomych, a także obejrzenia zdjęć z ich uroczystości. Pożyczyliśmy nieco zdjęć i obejrzeliśmy w domu, a na tej podstawie wytypowaliśmy najlepsze. Potem skontaktowaliśmy się z 2-3 fotografami i z jednym nawiązaliśmy współpracę.

Ticket2Hell

Posty: 20