Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

fotograf Bydgoszcz, poszukuję!

fotograf Bydgoszcz, poszukuję!

Znacie jakiegoś fotografa z Bydgoszczy, który zrobi zdjęcia na chrzest? Miło by było gdyby to była osoba, która robiła to już wcześniej. Chce mieć oryginalne zdjęcia z tej wyjątkowej chwili, dlatego szukam kogoś profesjonalnego.

mJaUrVcEin

Posty: 1

 
Do wyboru jest dużo fotografów z Chojnic, wobec tego najlepiej jest porównać sobie ich prace, które wykonali. W ten sposób można o wiele prościej dopasować to, czego poszukujemy. Każdy z nas ma różne żądania i oczekiwania, wobec tego portfolio trzeba dokładnie przejrzeć.

TomekK

Posty: 11

 
Nie za bardzo lubię zdjęcia. Nie wychodzę na nich najlepiej, dlatego robię je wtedy, kiedy trzeba. Nawet z nad morza nie mam wielu zdjęć. Moja żona z dziećmi mają ich setki. Dla mnie jakaś sesja nad morzem wykonana przez profesjonalistę nie miałaby większego sensu, dlatego szkoda byłoby mi na to wydać pieniądze.

propek1

Posty: 15

 
Polecam zapisywanie się na warsztaty fotograficzne, bo wiele wnoszą. Można poćwiczyć, można dowiedzieć się jak w ogóle powinny zdjęcia wyglądać. Nawet sprzętu swojego nie trzeba mieć, bo tam wszystko udostępniają. Byłem w roli asystenta, bo robiliśmy zdjęcia ślubne. Super przeżycie i chętnie jeszcze się na to zapisze.

Piotrek.P

Posty: 3

 
Jeśli chodzi o warsztaty fotograficzne z Bydgoszczy to tutaj http://www.arkadiuszkubiak.pl/dla-fotografa/warsztaty-fotograficzne/ znajduje się ktoś, kto może się tym zająć. Zna się na rzeczy i robi super fotografie.

Adi666

Posty: 6

 
Polecam zapisywanie się na warsztaty fotograficzne, albowiem dużo wnoszą. Można poćwiczyć, można dowiedzieć się jak w ogóle winny fotografie wyglądać. Nawet sprzętu swojego nie trzeba mieć, albowiem tam wszystko udostępniają. Byłem w roli asystenta, albowiem robiliśmy fotografie ślubne. Super przeżycie i chętnie jeszcze się na to zapisze.

yaoks

Posty: 4