Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

fotografia ciążowa wrocław, poszukuję!

fotografia ciążowa wrocław, poszukuję!

Chętnie dowiem się gdzie we Wrocławiu robią fotografie ciążowe. Jestem w 7 miesiącu ciąży i chciałabym mieć super pamiątkę w przyszłości.

szef82

Posty: 2

 
Jak mój synek się urodził umówiłam się z Panią Ewą http://www.ewafoto.com na fotografie noworodkowe. Ta Pani wykonuję fotografie na terenie Wrocławia we własnym studio lub dojeżdża do domu klienta.

miskowiec45

Posty: 6

 
Dobry fotograf jest najważniejszy podczas wykonywania zdjęć rodzinnej. Nie każdy ma ten dar, iż będziemy czuć się dobrze w jego otoczeniu. Wrocław jest nawet sporym miastem, więc na pewno odszukasz dobrego fotografa.

Lupusx

Posty: 7

 
Jeszcze nie orientowałam się, czy są we Wrocławiu idealne firmy, które wykonają fachowe zdjęcia rodzinne. Lecz powoli zaczynam się za nimi rozglądać.

Lopez58

Posty: 17

 
We Wrocławiu jest tyle pięknych miejsc do wykonania przeróżnych fotografii rodzinnych. Na pewno odnajdziecie jakieś dla siebie.

michrz

Posty: 4

 
We Wrocławiu jest tyle pięknych miejsc do wykonania różnych fotografii rodzinnych. Na pewno znajdziecie jakieś dla siebie.

Gosienka54

Posty: 11

 
Nasza rodzinka miała fotografię rodzinną robioną 2 tygodnie temu we Wrocławiu. Zdjęcia wyszły super. Nasz fotograf wybierał miejsce wykonania sesji i jesteśmy bradzo zadowoleni. Pamiątka na całe życie.

matckhew

Posty: 6