Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

fotograf na ślub Łowicz

fotograf na ślub Łowicz

Jestem w wielkiej potrzebie ;-) szukamy z narzeczonym dobrego fotografa na nasz ślub. Ktoś, coś? Gdzie zamawialiście taki pakiet zdjęć i ile wyszło cenowo?

audi25

Posty: 7

 
Wysyp jest fotografów, na brak ofert to się raczej nie narzeka. Najlepiej to po prostu sobie wejść na stronki firm, porównać, teraz każdy ma swoje portfolio, więc z góry wiadomo na jaką jakość zdjęć można liczyć.

TomekK

Posty: 19

 
Duże są różnice w cenach w przypadku foto relacji z wesela a załóżmy z komunii? Jak to wygląda mniej więcej, ktoś, coś? Macie porównanie?

Blitz55

Posty: 25

 
My już mamy na szczęście zaklepanego fotografa, choć do wesela jeszcze został prawie rok..:P No ale dobrze, zawsze to jedna rzecz już z głowy, można się zająć innymi przygotowaniami.

micko

Posty: 15

 
Na nasz ślub to nie bierzemy kamery, foto w zupełności wystarczy. Taki film to się zazwyczaj potem ogląda raz, albo dwa, a do zdjęć się jednak o wiele częściej wraca.

Grabow12

Posty: 21

 
Mój fotograf z tego co pamiętam kosztował coś koło 1,5k, ale to było wieku temu...5 lat :-) Ale mam wrażenie, jakby to było naprawdę dawno jak się hajtałem.

czerusek

Posty: 21

 
Na moim ślubie, a wcześniej na ślubie przyjaciółki za zdjęcia odpowiadała ekipa Studio Movie www.studiomovie.pl i sprawdzili się bez zarzutu. Kompleksowo – foto z przygotowań, ze ślubu, z wesela aż do 2 w nocy, plener następnego dnia, zdjęcia na płycie, w albumach, a nawet w bardzo efektownej dużej ramie!

Polaczek90

Posty: 32

 
Z tego co ja się orientuję to same foto, ale tylko reportaż bez pleneru to koszt coś koło tysiąca złotych. W zależności ile zdjęć zrobią i przygotują na płytkę i do wywołania.

aligator3

Posty: 21

 
Na pewno będę chciała też plener zamówić oprócz reportażu. Nawet mamy w okolicy bardzo fajne miejsca do robienia takich romantycznych zdjęć w alejkach na starym mieście.

Oct714

Posty: 11