Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

Kodak expres kraków, polecicie coś?

Kodak expres kraków, polecicie coś?

Witam, czy robiliście zdjęcia do dokumentów w m1, gdzie i u kogo jeśli chodzi u kraków. Jak wyszły, ile czekaliście? Zależy mi oczywiście na dobrej jakości. Pozdrawiam i czekam na wasze odpowiedzi.

Worms

Posty: 9

 
W tym miejscu zawsze wywołuję zdjęcia, oczywiście jak mam taką potrzebę, bo z reguły trzymam je na komputerze. Ten punkt kodak express w krakowie jest jednym z najlepszych, dlatego nie ma się co zastanawiać i szukać dalej.

alibali

Posty: 19

 
Wszędzie robią na jedną nutę. Tak mi się po prostu wydaje. U tego fotografa w nowej hucie miałam okazję w końcu wyjść z satysfakcją. Polecam, bo i sprzęt i fachowców mają perfekcyjnych. Nawet nie przypuszczałam, że zdjęcia wyjdą tak schludne i nareszcie będę zadowolona z efektów swojej pracy. Gorąco polecam.

wolnośććć

Posty: 25

 
O kodak express kraków sporo słyszałam i w końcu skusiłam się, żeby sięgnąć z ich usług. Jest spoko. Zdjęcia przesłałam online, za kilka dni przyszły kurierem. Całkiem fajna usługa. Można korzystać.

Hihi_WWW

Posty: 16

 
Wszędzie robią na jedną nutę. Tak mi się po prostu wydaje. U tego fotografa w nowej hucie miałam okazję w końcu wyjść z satysfakcją. Polecam, bo i sprzęt i fachowców mają doskonałych. Nawet nie przypuszczałam, że zdjęcia wyjdą tak czyste i nareszcie będę zadowolona z efektów swojej pracy. Gorąco polecam.

Nikusinski23

Posty: 20

 
Jak dasz zdjęcia do wywołania do dobrego laboratorium fotograficznego, takiego jak to w nowej hucie, to satysfakcję masz gwarantowaną. Ja u nich zawsze wywołuję zdjęcia, cenię sobie ich usługi, bo działają profesjonalnie. Często też ich polecam, bo naprawdę są dobrzy w tym co robią. Mają bardzo dobry sprzęt.

nanoTECH

Posty: 21

 
Jeżeli chodzi o wysokiej jakości zdjęcia do dokumentów w krakowie to tylko u tego fotografa http://fotograf-m1.pl.

Gorąco polecam, zawsze korzystam z jego usług.

Gumis

Posty: 19

 
Takich zdjęć do dokumentów, jakie zrobiłem w nowej hucie mogę sobie pogratulować. Są w końcu ok. Nie wiem, czy to zasługa mojej twarzy czy fotografa? :)

Hoteowo24h

Posty: 23