Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

Tania fotografia produktowa, sprawdzona firma

Tania fotografia produktowa, sprawdzona firma

Hej. Niedawno poznałem czym jest fotografia produktowa. Dzisiaj chcę ją komuś zlecić. Co wziąć pod uwagę?

derWER

Posty: 22

 
Hej. Zdecydowana większa część klientów dokonując kupna w Internecie bierze pod uwagę fotografie, które zostały dołączone do opisu produktu. Wykonanie rewelacyjnych zdjęć wydaje się być kluczem do sukcesu, a więc przekonania klienta, że kupowanie danego produktu będzie nieunikniony.

Dragon

Posty: 27

 
Witam serdecznie. Niedawno zainwestowałem w fotografię produktową i jestem niezwykle usatysfakcjonowany z kroku, który poczyniłem. Co prawda kosztowało mnie to niemało, aczkolwiek zyskałem także niezwykle dużo. Każdy produkt w moim sklepie posiada dziś wysokiej jakości zdjęcie.

Babeczka

Posty: 32

 
Cześć.

Gdy w grę wchodzi fotografia produktowa nie powinniśmy oszczędzać na takich usługach. Niski koszt na ogół przekłada się na relatywnie niską jakość, której przecież nie chciałby doświadczyć żaden właściciel sklepu internetowego.

Wybór to często ciężka sprawa.

udziec

Posty: 26

 
Witam.

Chcę wyrazić własną opinię, a właściwie polecić jedną firmę, która zajmuje się fotografią produktową. Chodzi mi mianowicie o http://www.produktownia.pl, a więc usługi tej firmy w pełni spełniły moje duże wymagania. Mogę ich polecić za wzorowy kontakt oraz indywidualne podejście do klienta. Są terminowi, co również jest bardzo ważne z mojego punktu widzenia.

Czorny1337

Posty: 18

 
Dzień dobry. W moim sklepie internetowym, którego jestem właścicielem miałem problemy z częstymi zwrotami produktów. Pewien klient zasugerował mi, że to kwestia dziwnie wykonanych zdjęć.

Zainwestowałem w fotografię produktową, a liczba zwrotów diametralnie spadła, więc jestem zadowolony z inwestycji, które poczyniłem.

ukrwios

Posty: 24

 
Witam serdecznie. Niedawno zainwestowałem w fotografię produktową i jestem bardzo zadowolony z kroku, który poczyniłem. Co prawda kosztowało mnie to niemało, aczkolwiek zyskałem także bardzo dużo. Każdy produkt w moim sklepie posiada teraz wysokiej jakości zdjęcie.

Odi

Posty: 18

 
Cześć.

Coraz większa liczba funkcjonujących sklepów internetowych przekłada się na większą popularność usług, do jakich należy fotografia produktowa. Chyba każdy ma świadomość (włącznie ze mną), iż ma ona za zadanie zwiększyć sprzedaż, dzięki atrakcyjnie prezentującym się fotografiom produktów.

piet

Posty: 21