Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

tłumacz angielski warszawa, oferta

tłumacz angielski warszawa, oferta

Jeśli znacie jakieś rzetelne biuro tłumaczeń angielskiego we Wrocławiu, czekam. Liczę na pomoc, bo materiały, które mam do przetłumaczenia, wymagają profesjonalnego podejścia. Z góry dziękuję.

Joe

Posty: 2

 
Mam nadzieję, że znajdzie się tutaj wiecej ludzi, jakie polecą jakieś doświadczone biuro tłumaczeń. Angielski nie jest moją mocną stroną :D Też w wielu przypadkach potrzebuję tłumacza, najlepiej, gdyby nie był za drogi.

amrmas22

Posty: 4

 
Mnie też przydałoby się jakieś rzetelne biuro tłumaczeń najlepiej we Wrocławiu. Niejednokrotnie potrzebuję na szybko znaleźć tłumacza i wówczas mam problem :)

propek1

Posty: 7

 
Jeśli chodzi o tłumaczenia z angielskiego w Warszawie i potrzebujesz ich w ramach prowadzenia biznesu, to nie polecam osób prywatnych. Nie wiesz, z kim masz do czynienia. Ja bym nie ryzykował, bo tylko profesjonalne biuro zapewnia ci poufność danych.

Joe

Posty: 4

 
Niemniej jednak to chodzi o tłumaczenia normalne, ogólne, niemniej jednak dziękuję za poradę. Przede wszystkim poszukuję tanich usług, w tym na zasadzie długofalowej współpracy. Może wówczas będzie taniej :) Kiedyś zlecałem tłumaczenia z języka angielskiego we Wrocławiu i nie pamiętam, żeby było aż tak drogo.

Maalone

Posty: 5

 
Co sądzicie o współpracy z tłumaczem angielskiego? Szukam tanich usług, wobec tego pomyślałam, że w wypadku regularnych zleceń, biuro jest w stanie obniżyć cenę. Tak czy inaczej, widzę, że polecacie tutaj biura z Warszawy. Zadzwonię, zapytam. Fajnie, że jest takie zainteresowanie tematem.

reavan

Posty: 5

 
Korzystałam z tego biura tłumaczeń angielskiego we Wrocławiu https://erin.pl. Jestem niezwykle zadowolona zarówno z jakości usługi, jak i ceny. Polecam. Mają doświadczone podejście, a jak komuś zależy na szybkim tłumaczeniu, to też nie ma problemu.

Mariusz

Posty: 6

 
Sprawdź sobie kilka biur i porównaj ceny. Na pewno znajdziesz tłumaczenia z angielskiego na polski we Wrocławiu w przystępnej cenie. Musisz tylko poświęcić trochę czasu. Pozdrawiam.

090913123

Posty: 17

 
Jestem za Twoim pomysłem i na pewno będę tu zaglądać. Jak dotychczas to wydaje mi się, iż za tłumaczenia we Wrocławiu odrobinę przepłacam, niemniej jednak zależy mi dostępie do stacjonarnego biura.

xtigerx

Posty: 9