Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

Tłumaczenia kart menu, znacie kogoś ?

Tłumaczenia kart menu, znacie kogoś ?

Czy waszym zdaniem możliwe jest znalezienie solidnego biura tłumaczeń, które posiadałoby w swojej ofercie tłumaczenie tekstów medycznych i prawniczych oraz dodatkowo oferowały dość przystępne ceny za usług?

WalSystem

Posty: 11

 
Jeśli chcesz wejść na zagraniczne rynki to przetłumaczenie zawartości sklepu internetowego jest podstawą do tego aby móc w ogóle myśleć o zagranicznych rynkach.

Yuri20

Posty: 23

 
Jeżeli chcesz wejść na zagraniczne rynki to przetłumaczenie zawartości sklepu internetowego jest podstawą do tego aby móc w ogóle myśleć o zagranicznych rynkach.

Modniś

Posty: 20

 
Ja praktycznie wszystkie swoje umowy dla zagranicznych klientów tłumaczę za pośrednictwem biura tłumaczeń i moim zdaniem jest to najlepsza opcja. Dodatkowo tłumaczenia tego typu nie są bardzo drogie i jak najbardziej polecam Ci korzystanie z nich.

johncena67

Posty: 28

 
Osobiście korzystałem z bardzo wielu biur tłumaczeń i moim zdaniem najlepszej jakości usługi oferuje biuro: http://www.polglish.pl. W biurze tym cenię sobie przede wszystkim przystępne ceny za tłumaczenia oraz wiele rodzajów tłumaczeń jakie biuro jest w stanie wykonać.

Klakier

Posty: 12

 
Osobiście nigdy nie korzystałem z biur tłumaczeń niemniej jednak myślę, iż jest to niezwykle dobre wyjście w pewnych sytuacjach. Przede wszystkim dla osób, które nie znają znakomicie języka angielskiego a potrzebują na przykład tłumaczeń tekstów medycznych. Dodatkowo z tego co słyszałem to tłumaczenia nie są obecnie już tak kosztowne jak kiedyś.

hubertus

Posty: 19

 
Z doświadczenia wiem, że tłumaczenie tekstów ogólnych przebiega bardzo szybko. Niewielka ilość czasu w Twojej sytuacji nie powinna być więc dużym problemem ponieważ jeżeli zdecydujesz się na naprawdę dobre biuro tłumaczeń to teksty otrzymasz bardzo szybko.

sertus

Posty: 18

 
Od siebie doradzam Ci abyś tłumaczenia tekstów prawniczych wykonywał w biurach tłumaczeń. Jeżeli nie znasz języka angielskiego bardzo dobrze to przy tego typu tłumaczeniach bardzo łatwo o to abyś teksty przetłumaczył nie do końca poprawnie i wywołał niedomówienia.

wisełka88

Posty: 8

 
Ja osobiście wszystkie tłumaczenia tekstów medycznych zlecam do biur tłumaczeń i moim zdaniem jest to znakomite rozwiązanie. Jeżeli nie znasz dobrze angielskiego to moim zdaniem jak najbardziej należałoby zdecydować się na profesjonalne biura tłumaczeń.

Dziadek

Posty: 9

 
Moim zdaniem jeżeli zależy Ci na wejściu na zagraniczny rynek to dobrze przetłumaczona strona internetowa jest podstawą. W mojej opinii jednak nie jesteś w stanie dobrze jej przetłumaczyć samodzielnie.

frutiser

Posty: 11