Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

Cennik tłumaczeń pisemnych

Cennik tłumaczeń pisemnych

Cześć.

Które firmy są w stanie zaoferować klientom tłumaczenia ekspresowe? Potrzebuję coś błyskawicznie przetłumaczyć z polskiego na angielski, a także z angielskiego na polski.

Pomoże ktoś?

marcin225

Posty: 16

 
Trafiałem już na bardzo różne agencje tłumaczeń w Warszawie. Niektóre potrafią w bardziej indywidualny sposób podejść do klienta, natomiast inne nie są w stanie nawet zagwarantować tego, na kiedy zostanie zrealizowane tłumaczenie. Polecam wybierać sprawdzone firmy, gdy zależy Wam na czasie i jakości tłumaczenia.

Pacothelllucia

Posty: 20

 
Agencja tłumaczeń w Warszawie może być w stanie zaproponować Wam przetłumaczenie dokumentów z wielu języków. Byłem niesamowicie zdziwiony, gdy zapoznałem się z ofertą tłumaczeń i znalazłem tam języki takie jak arabski czy chiński.

Polecam sprawdzić rekomendacje agencji, zanim podejmiecie z nią współpracę.

Dzidzia

Posty: 28

 
Widzę, że Waszym przedmiotem zainteresowania stały się ceny tłumaczeń pisemnych.

Mogę przytoczyć kwoty, jakie sam płaciłem. Było to około 30 zł za tłumaczenie z języka angielskiego na polski, nieco drożej wychodziło przy tłumaczeniu w odwrotną stronę.

Sklepik

Posty: 24

 
Właściwie to nie rozumiem poniektórych Waszych wypowiedzi, jakie dotyczą tłumaczeń ekspresowych. Dla mnie to nic dziwnego, że taka forma współpracy jest bardziej kosztowna. Gwarantujecie sobie w umowie szybszy termin realizacji tłumaczenia = większy koszt. Dla mnie to jasne.

tunczyk

Posty: 32

 
W moim mieście działają rozmaite biura tłumaczeń. Wybierając jedno z nich kierowałem się przede wszystkim jego renomą. Wszystko sprowadzało się do skonsultowania wyboru ze znajomymi, którzy wcześniej zlecali różnym firmom tłumaczenie dokumentów. Udało mi się skutecznie wybrać i byłem zaspokojony :)

Mariusz

Posty: 17

 
Najlepszy cennik tłumaczeń pisemnych odnalazłem w ofercie tego biura: http://tlumaczeniaekspresowe.pl/kontakt.html.

W ofercie posiadają także tłumaczenia ekspresowe. Niezwykle cenię sobie także fakt, że przesyłają oni bezpłatną wycenę zlecenia w zaledwie godzinę od jego przesłania.

Naprawdę polecam wszystkim, albowiem jeszcze mnie ani razu nie zawiedli :)

stopiw7

Posty: 29

 
Szczerze mogę Wam podziękować za rady, bowiem dzięki nim odszukałem firmę, która zaoferowała mi ekspresowe tłumaczenia.

Przyznam, iż Wasze wypowiedzi są w stanie rzeczywiście pomóc każdemu, kto poszukuje sprawdzonego biura tłumaczeń.

Ticket2Hell

Posty: 16

 
Odnosząc się do Waszych pytań tłumaczenia pisemne ceny mają naprawdę zróżnicowane. W dużym mieście zaskoczyłem się mega stawkami, natomiast w mniejszym mieście były one zdecydowanie niższe, ale także… negocjowalne. Łatwiej także zdobyć tłumaczenie ekspresowo.

wertys45

Posty: 20

 
Interesowała mnie niedawno agencja tłumaczeń w Warszawie. Zależało mi na usługach profesjonalistów, którzy bez problemu przetłumaczyli by specjalistyczne dokumenty. Chodziło o dokumentację techniczną.

Na szczęście udało mi się to zrobić w Warszawie w rozsądnej cenie.

Polaczek90

Posty: 32