Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

Tłumacz rumuński, proszę o pomoc

Tłumacz rumuński, proszę o pomoc

Dzień dobry. Czy ktokolwiek z Was korzysta z dostępnych w sieci translatorów online. Ja ostatnio przekładałem tekst z rumuńskiego i chciałbym wiedzieć, czy tego rodzaju program to dobry tłumacz rumuński?

Abaddon616

Posty: 17

 
Uwielbiam ludzi z pasją. Zatem twierdzę, że dobry tłumacz rumuński musi kochać swoją pracę i nią żyć. Wówczas współpraca z takim człowiekiem odbywa się bez jakichkolwiek zastrzeżeń. Przykładem takiego tłumacza jest http://www.tlumaczeniarumunski.pl, której zlecam zadania już od ładnych paru lat.

marcin225

Posty: 16

 
Pracowanie jako tłumacz rumuński w warszawie to niesłychanie opłacalna profesja. Bowiem większość translatorów w stolicy pracuje na etatach w administracji rządowej.

TomekK

Posty: 19

 
To oczywiste, że tłumaczem przysięgłym rumuńskiego nie może zostać przypadkowa osoba. To zawód zaufania społecznego. Aby zostać przysięgłym translatorem, trzeba zdać egzamin państwowy, który potwierdzi to, że nasza znajomość języka obcego jest aktualnie na odpowiednim i co więcej, wymaganym poziomie.

GGregbard

Posty: 21

 
Z tego co mi się wydaje, to żeby pracować jako tłumacz przysięgły rumuńskiego, musimy znać nie tylko idealnie język, natomiast posiadać doskonalsze wykształcenie. Później bierze się udział w egzaminie państwowym. Składa się on z dwóch części (pisemna i ustna). Potem otrzymuje się wpis i można rozpocząć pracę.

derwer56

Posty: 20

 
Zapotrzebowanie na tłumaczy widoczne było zawsze. Są to przecież bardzo wykształceni ludzie. Nie dziwię się więc, że tłumacz rumuński w warszawie ma tyle zleceń. W tym języku brakuje nam translatorów.

Kwatuszek

Posty: 17

 
Moja siostra od podstawówki chodziła na dodatkowe zajęcia z nauki francuskiego. W szkole średniej zajarała się rumuńskim. W tym kierunku zrobiła też sobie studia. Dziś pracuje jako tłumacz języka rumuńskiego i radzi sobie całkiem nieźle. Cały czas powtarza, iż rumuński to jeden z łatwiejszych języków.

aligator3

Posty: 21

 
Moja siostra od podstawówki chodziła na dodatkowe zajęcia z nauki francuskiego. W szkole średniej zajarała się rumuńskim. W tym kierunku zrobiła też sobie studia. Dzisiaj pracuje jako tłumacz języka rumuńskiego i radzi sobie całkiem nieźle. Cały czas powtarza, że rumuński to jeden z łatwiejszych języków.

WielkiBO

Posty: 15

 
Wśród głównych zadań tłumacza rumuńskiego jest też bieżące tłumaczenie ustne. Tylko że jest ono znacznie droższe od tradycyjnego, pisemnego przekładu.

Abyss

Posty: 26