Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

Ceny biur tłumaczeń, kogo polecicie

Ceny biur tłumaczeń, kogo polecicie

Cześć.

Czy ceny tłumaczeń mają szansę stać się bardziej konkurencyjne, gdy dostarczę pokaźną liczba dokumentów do przetłumaczenia?

Dajcie znać :)

serduszko

Posty: 15

 
Często pytałem o cennik biur tłumaczeń, ale czasem otrzymywałem dość nieaktualne informacje. Na innym forum ludzie wpisywali się i przedstawiali, ile płacili za te usługi kilka lat temu.

Wiadomo, że były to mocno nieaktualne dane, bo jasne jest, że stawki poszły w górę.

czesiek555

Posty: 13

 
Niektórzy zapominają o tym, aby przed tłumaczeniem dokumentów wziąć pod uwagę cennik biura tłumaczeń, do którego zamierzają się wkrótce udać. To ryzyko, że zostaniemy negatywnie zaskoczeni bardzo wysokimi kwotami, które będzie trzeba zapłacić.

ukrwios

Posty: 24

 
Zaskoczyły mnie ceny tłumaczeń, z którymi spotkałem się w ofercie biura http://tlumaczeniaekspresowe.com/cennik.html. Druga sprawa to fakt, iż potrafią oni podejść w indywidualny sposób do tłumaczenia, które jest nam potrzebne. Ze mną został ustalony termin wykonania tłumaczenia, który został dotrzymany. Polecam serdecznie wszystkim!!!

Andzia

Posty: 21

 
Kilkukrotnie sprawdzałem usługi tłumaczenia cennik, który ujrzałem zawsze zaskakiwał mnie na minus. Dopiero w moim lokalnym mieście odszukałem niewielkie biuro, jakie było w stanie przetłumaczy dokumenty nawet w kilka godzin, a ewentualnie na drugi dzień.

Cechowała ich niska cena.

jacor

Posty: 14

 
Kilka razy weryfikowałem to, na jaki cennik biura tłumaczeń mogę liczyć w moim mieście.

Dopiero potem zorientowałem się, że mogę przyspieszyć cały proces i zaoszczędzić, jeżeli postanowię skorzystać z usług biura, do jakiego mogę dostarczyć dokumenty np. za pomocą poczty elektronicznej.

Nie tracę czasu na dojazd do biura tłumaczeń :)

wertys45

Posty: 20

 
Ceny biur tłumaczeń uzależnione są od typu dokumentu, a także języka, z którego chcemy go przetłumaczyć. Na ogół przetłumaczenie dokumentu na język polski jest tańsze niż na obcy język, o czym przekonałam się z własnego doświadczenia. Na priv mogę polecić jakieś dobre biuro tłumaczeń, bo korzystałam już z kilku w naszym mieście.

Czasami ważny jest czas :)

345_14

Posty: 13

 
Mam świadomość, że zdecydowana większość klientów od razu sprawdza cennik a biuro tłumaczeń jest w stanie być kiepskiej jakości i proponować najniższą cenę. Polecam wystrzegać się takich pseudoekspertów. Od siebie dodam, że najtańsze jest tłumaczenie dokumentów z języka angielskiego z racji jego popularności.

VamnHopeHom

Posty: 24

 
Widzę, że Waszym przedmiotem zainteresowania stał się cennik tłumaczeń. Nie dziwię się, bo oddając dużo dokumentów do tłumaczenia w skrajnie niekorzystnej cenie za stronę możemy zapłacić naprawdę sporo. Ogólnie mam swoje sprawdzone biuro, któremu wpłacam zaliczkę i cierpliwie czekam na efekty jego pracy :)

Kwatuszek

Posty: 17

 
Zgadzam się z Wami, iż ceny biur tłumaczeń mogą okazać się za wysokie, jeśli ktoś potrzebuje regularnie wykonywania takiej czynności. Niemniej jednak, jeśli okazjonalnie musimy przetłumaczyć jakiś dokument to koszty nie są jakieś zatrważająco wysokie.

Nie ma co narzekać.

Pacothelllucia

Posty: 20