Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

na co pójść do kina?

na co pójść do kina?

Cześć. Ktoś słyszał o komedii „Ostatni Klaps” Mariusza Pujszo? Jak myślicie warto się wybrać do kina? Mi się wydaje, że całkiem fajna może być.

messi32

Posty: 18

 
Dawno już nie było żadnej fajnej polskiej komedii. Ostatnio kojarzę „Kac Wawa”, ale to raczej nie na plus.

czesiek555

Posty: 13

 
Osoby, które były na pokazie przedpremierowym w Rybniku wypowiadają się bardzo pozytywnie o komedii „Ostatni Klaps”. Ponoć bardzo śmieszna i naprawdę warto iść. Po opisie też mi się wydaje, że wreszcie jakiś inny temat niż we wszystkich innych polskich komediach. Na pewno wybiorę się do kina.

xacti11

Posty: 25

 
Już niedługo będzie premiera nowej polskiej komedii, to ma być hit maja, bo tak to raczej nie kojarzę nic wyjątkowego w kinach w tym miesiącu.

Hihi_WWW

Posty: 15

 
Moim zdaniem „Ostatni Klaps” Mariusza Pujszo naprawdę dobrze się zapowiada. Fajna, sprawdzona obsada, swoisty wabik w postaci Frytki itp. Ale temat też fajny, więc może okazać się naprawdę śmiesznie. Ja na pewno wybiorę się do kina.

alidomas

Posty: 11

 
22 maja ma być premiera nowej komedii z Frytką w roli głównej, więc w maju chyba właśnie na to warto się wybrać. Zwłaszcza, że dawno polskich komedii nie było w kinach, więc może wreszcie będzie hit na miarę lat 90-tych.

Invar4

Posty: 24

 
W maju było kilka premier kinowych, ale szczerze mówiąc to żadnego hitu nie kojarzę. Ale nie śledzę na bieżąco repertuar, to mogę się mylić.

Pszemeg

Posty: 27

 
Też obejrzałabym sobie jakąś dobrą komedię, ale właśnie patrzyłam repertuar kin i jak na razie nic fajnego dla siebie nie znalazłam, ale to pewnie też zależy od gustu.

ja2210

Posty: 22

 
W polskich komediach czasami perypetie są niezbyt ciekawe i dlatego niektóre filmy nie odnoszą sukcesu. W sumie to dawno już nic fajnego, polskiego nie nakręcili, jeśli chodzi o takie typowo lekkie kino.

Renifer87

Posty: 29

 
„Ostatni Klaps” naprawdę nieźle się zapowiada i na pewno wybiorę się, jak tylko wejdzie do kin. Ciekawa jestem, czy film będzie tak śmieszny, jak zapowiedzi, fajny, dwuznaczny plakat go promuje i piosenka, więc zobaczymy, czy taki hit rzeczywiście będzie.

fertuś45

Posty: 14