Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

szkoła narciarska Marilleva, gdzie ?

szkoła narciarska Marilleva, gdzie ?

Chce się uczyć jeździć na nartach. Niedługo wybieram się do Włoch. Dokładnie to interesuje mnie jakaś polska szkółka narciarska we Włoszech. Polecacie kogoś?

Gucio

Posty: 1

 
W szkółce narciarskiej Marilleva spędziłem mnóstwo czasu. Trzeba przyznać, że potrafili mnie bardzo dobrze nauczyć jeździć. Teraz, jeśli mam czas to zabieram tam swoje dzieci. Wszyscy są zadowoleni. Tych widoków i tej atmosfery nie zobaczy się w Polsce. Tam jest jakoś inaczej i co ważne wcale nie jest drożej niż w polskich górach.

magic17

Posty: 29

 
Według mnie najlepsza jest szkółka narciarska Folgarida, której opis odszukałem na https://www.zgorky.pl. Fajna strona internetowa według mnie należałoby sobie tam zajrzeć i dowiedzieć się gdzie będzie najlepiej spędzać czas.

klarka

Posty: 8

 
Mnie kiedyś pomogła polska szkółka narciarska we Włoszech. Mają porządne podejście. Chyba jest działają, ale musze zobaczyć gdzie mam do nich namiary.

weryl77

Posty: 5

 
Nie lubię zimy także Wam nie pomogę. Czekam zawsze z utęsknieniem jak odejdzie. Cieszy mnie, że w Polsce zimy teraz nie ma. Nie chciałoby mi się jechać tysiąc czy więcej kilometrów do Włoch żeby pojeździć na nartach. Jeśli ktoś bardzo to lubi to na pewno warto się na tym zastanowić.

borek149

Posty: 5

 
Byłem wiele razy we Włoszech. Dla mnie jest to super miejsce. Można spotkać wielu ciekawych ludzi. Jeśli chodzi o szkółki narciarskie w Livigno to bez problemów można tam znaleźć Polaków. Łatwiej się jest porozumieć i nauczyć jazdy na nartach. Według mnie ceny są bardzo przystępne, dlatego polecam takie miejsce dla całych rodzin.

gzdyl

Posty: 2