Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

Szkolenie Siemens s7-1500, polecicie ?

Szkolenie Siemens s7-1500, polecicie ?

Nie tak dawno kończyłem podstawowy kurs PLC. Jednak do końca nie jestem zadowolony. Jakie szkolenie z programowania SIMATIC S7-300 – poziom zaawansowany polecacie? Zależy mi na dużej ilości ćwiczeń.

Sarev22

Posty: 4

 
Mam być wsparciem technicznym, więc nie ma opcji, żebym zawalił, tym niezwyklej że to nowa robota i chciałbym się w niej utrzymać. Nie wiem, czy powtórzyć cały materiał i wybrać programowanie SIMATIC S7-300 na poziomie podstawowym, czy pójść wyżej. Chyba powtarzają podstawy na takich szkoleniach?

adam_r

Posty: 10

 
Z góry dziękuję, bo jakoś w szukaniu opinii i dobrych ofert nie jestem najlepszy :D Teraz kończę szkolenie z Technika napędowa TIA Portal, ale chciałbym rozszerzyć wiedzę o systemy bezpieczeństwa. Mam nadzieję, że po takich kursach nie będę miał problemu ze znalezieniem dobrej pracy. Jak myślicie?

Alfonsik5

Posty: 12

 
Zerknij na te szkolenia http://plcspace.pl/kurs-stacjonarny/wizualizacja-hmi-podstawowy-tia-portal/. Świetnie pomogły mi uporządkować wiedzę, a przede wszystkim zdobyć doświadczenie. Pracowaliśmy na dobrej klasy sprzęcie. Dzięki ćwiczeniom w końcu zrozumiałem wizualizację. To super kurs dotyczący paneli HMI na poziomie podstawowym. Kursy w Katowicach.

labuh 

Posty: 5

 
A jakieś konkretne szkolenie stacjonarne polecacie w Poznaniu? Może bym się skusił, bo siemens simatic s7 300 oraz tia portal nie do końca mam opanowane. Gdyby udało mi się znaleźć jakiś sensowny kurs, który nie będzie drogi, to na pewno by mi takie zajęcia pomogły.

TomekK

Posty: 7

 
O to dobry pomysł, bo ja po ukończeniu tego szkolenia stacjonarnego w Poznaniu niezmiernie prędko odszukałem pracę. Owszem miałem już do czynienia z programowaniem PLC, niemniej jednak za mało miałem praktyki. Tego typu kursy są najlepsze, bo siedzisz w większości nad ćwiczeniami.

Marko

Posty: 8

 
No pewnie, że powtarzają. Nie wydawałbym pieniędzy na podstawy. Zresztą tak też zrobiłem. Teraz kończyłem kurs zaawansowany programowanie lad siemens simatic s7 300 tia portal. Po prostu kompleksowo :)

Rysiek_99

Posty: 13

 
Jak coś, to ja też czekam na namiary na dobry kurs z dotyczący siemens simatic s7 1500. Będę wdzięczny za opinie dotyczące szkoleń stacjonarnych, które w Gdańsku są godne polecenia z uwagi na sporo praktyki na zajęciach.

audi80

Posty: 9

 
Nie korzystałem z żadnego kursu, więc trudno mi pomóc w tej kwestii. Może poszukaj na blogach o tematyce siemens simatic s7 300 w tia portal. Tam polecają sporo dobrych firm oferujących szkolenia.

propek1

Posty: 13

 
Od dawna już myślałem, żeby uporządkować sobie wiedzę i nauczyć się czegoś nowego dodatkowo. Interesuje mnie jednak tylko jakiś sprawdzony kurs programowania siemens simatic s7 1200.

RadeQ

Posty: 21