Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

Siemens szkolenie, jakieś informacje ?

Siemens szkolenie, jakieś informacje ?

Czy w waszej opinii w ogóle jest sens przeglądać blogi o siemens s7-1200 czy raczej jest to strata czasu? Dodam iż jestem osobą, która pracuje przy sterownikach tego typu i mogę powiedzieć, iż bardzo mocno się na nich znam.

Michałek

Posty: 14

 
Moim zdaniem jeżeli chodzi o kurs siemens s7 to nie ma tutaj znaczenia wiek a chęci do nauki i jeżeli nie brakuje Ci chęci to moim zdaniem powinieneś spróbować takiego kursu.

Laleczka

Posty: 14

 
Moim zdaniem najlepszym blogiem o siemens s7-1200 jest blog: http://s7-scl.pl i to właśnie ten blog jak najbardziej polecam Ci przeglądać i śledzić na bieżąco.

Dresik

Posty: 10

 
W mojej opinii nawet jeżeli potrafisz programować sterowniki siemens s7 to blogi mogą i tak dostarczyć Ci mnóstwo wiedzy. Na niektórych przedstawiane są na przykład niestandardowe sposoby, które pozwalają na jeszcze większe wykorzystanie możliwości jakie dają tego typu sterowniki co z pewnością wiele razy Ci się przyda.

Abaddon616

Posty: 17

 
Jeżeli nie czujesz wewnętrznej potrzeby uczestnictwa w szkoleniu siemens a chcesz tam iść tylko wobec tego, iż słyszałeś, iż programiści dobrze zarabiają to moim zdaniem powinieneś sobie darować tego typu szkolenia bowiem moim zdaniem nie są one dla Ciebie.

piehoot

Posty: 12

 
Na Twoim miejscu na samym początku zastanowiłbym się czy programowanie sterowników siemens naprawdę Cię interesuje czy robisz to tylko zatem, iż nie masz innego pomysłu na to co miałbyś robić?

WacDEC

Posty: 5

 
Moim zdaniem jeżeli nie posiadasz pieniędzy a chciałbyś się nauczyć programowania sterowników siemens to darmowe szkolenia są jak najbardziej wskazane i jeżeli odpowiednio przyłożysz się do nauki to również z nich będziesz w stanie wyciągnąć naprawdę bardzo wiele niezwykle interesujących informacji i nauczyć się wielu nowych rzeczy.

czesiek555

Posty: 13

 
Na samym początku zdecydowałbym się na darmowe szkolenie siemens albowiem dzięki temu w ogóle zobaczysz czy programowanie jest dla Ciebie a w razie gdy nie spodoba Ci się to nie będziesz stratny.

Januszek

Posty: 18