Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

Czy testy na policjanta są trudne?

Czy testy na policjanta są trudne?

Dzień dobry.

Przede mną testy na celnika. Może macie dla mnie jakieś rady, abym się odpowiednio do nich przygotował?

alibaster5

Posty: 25

 
Cześć.

Wyzwaniem dla mnie były testy na ochroniarza, jakie trzeba zdać zarówno w formie ustnej, jak i pisemnej. Ich zakres zależy pomiędzy innymi o tego czy zamierzacie się ubiegać o licencję I lub II stopnia. Istnieje zarówno test i odpowiedzi, jakie dotyczą konwojowania wartości pieniężnych, a w grę wchodzi zarówno przygotowanie do egzaminu POF.

Robuś

Posty: 19

 
Hej. W sumie każdy człowiek, który chce ochraniać jakiś obiekt musi zdać testy na ochroniarza. Także musiałem się podjąć tego zadania, lecz na szczęście po paru tygodniach systematycznej nauki udało mi się zdać egzamin z wynikiem pozytywnym. Moim zdaniem warto zamówić aktualny zestaw pytań i odpowiedzi, który znacząco ułatwi przygotowania.

Wojciech24

Posty: 20

 
Dzień dobry.

Początkowo nie byłem w stanie wyobrazić sobie, w jaki sposób mogłyby wyglądać testy do policji aż ściągnąłem sobie z Internetu przykładowe. Doszedłem do wniosku, iż byłbym w stanie sprostać wyzwaniu i postanowiłem spróbować odszukać zatrudnienie w tych służbach mundurowych.

O rezultatach swoich starań poinformuję na forum :)

RAK-Buuu

Posty: 23

 
Dzień dobry.

Niedawno kupiłem testy do straży granicznej na tej stronie: http://www.odpowiedzi.com.pl/15-testy-do-strazy-granicznej.html. Prędko się ich nauczyłem, choć było to całkiem dużo materiału.

W rezultacie bez większych kłopotów udało mi się przejść pozytywnie poprzez testy.

Michałek

Posty: 27

 
Witam serdecznie. Dopiero przeszedłem przez test wiedzy aplikując do policji, ale teraz czeka mnie Multiselect. Czytałem o tym teście wiele na tym forum dyskusyjnym i w sumie jestem już spokojniejszy. Zamówiłem sprawdzony zestaw pytań i odpowiedzi – uczę się :)

Gumis

Posty: 19

 
Cześć.

Wyzwaniem dla mnie były testy na ochroniarza, które trzeba zdać zarówno w formie ustnej, jak i pisemnej. Ich zakres zależy między innymi o tego czy zamierzacie się ubiegać o licencję I lub II stopnia. Istnieje także test i odpowiedzi, które dotyczą konwojowania wartości pieniężnych, a w grę wchodzi także przygotowanie do egzaminu POF.

Banaś23

Posty: 12

 
Cześć. Kolega opowiadał mi, że dużo zaangażowania potrzebuje, aby zdać testy do służby więziennej. Sam niedawno się pozyskał do SW, niemniej jednak mówi, że nie było bezproblemowo. Dzięki Waszym poradom jestem pewien, że chcę pójść tą samą drogą i próbować zdobyć się do służby więziennej.

cirus

Posty: 20