Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

Szkolenia dla pracowników firmy

Szkolenia dla pracowników firmy

Witam serdecznie. Szukam dobrych szkoleń z zakresu szeroko pojętej sprzedaży, głównie zależałoby mi na postawieniu nacisku na obsługę klienta. Do kogo się zgłosić, gdzie mają jasne warunki, skuteczną metodologię? Pozdrawiam.

adam86

Posty: 6

 
Jako kierownik placówki budżetowej dużo jeżdżę na różne szkolenia ostatnio i głównie są one właśnie wyjazdowe, czasem bliżej czasem dalej ale jednak trzeba czas na dojazd i powrót przeznaczyć.

Wygodniś22

Posty: 13

 
Mi bardzo odpowiadają wszelkiego rodzaju coachingi, lubię ten sposób pracy, można sporo z każdej godziny tutaj rzeczywiście wycisnąć.

omen100

Posty: 11

 
W dzisiejszych czasach to ludzie mają trochę hopla na punkcie szkoleń, ale też mnie to nie dziwi bo konkurencja jest duża, a kto się nie rozwija tego łatwo branżowi rywale potrafią przegonić, walka o klienta jest na całego ;)

x_0czes

Posty: 15

 
Szkolić się trzeba ale najlepszym szkoleniem jest moim zdaniem praca, bo potem człowieka głównie pytają pracodawcy ile ma lat doświadczenia na stanowisku i co potrafi..:)

qbencjusz

Posty: 6

 
Rozmawiam aktualnie z trzema różnymi firmami na temat szkolenia sprzedażowego do pracy przy słuchawce i zobaczymy co z tego wyjdzie, oferty są do siebie bardzo zbliżone i cenowo i programowo.

audi80

Posty: 12

 
U nas firmie to trochę dostali szału na punkcie szkoleń ostatnio, co chwila mam jakieś coachingi i inne takie, a powiem szczerze że wolałabym mniej, ale na lepszym poziomie poprowadzonych.

jkiolek56

Posty: 8

 
Ja koniecznie muszę pójść na kurs norweskiego, już dawno miałem się tym zająć...szkoda że firma mi czegoś takiego nie zasponsoruje tylko wszystko będę musiał opłacić we własnym zakresie.

Watuniaa

Posty: 13

 
W naszej branży ważna jest kreatywność i takich szkoleń szukamy ostatnio, niestety wcale nie jest ich dużo. Dopiero w Delta Training udało się sensowny program znaleźć, na stronie https://deltatraining.pl mają cały działa szkoleń tego typu. Kontakt z obsługą jest szybki, raczej można się dodzwonić, samo szkolenie miało ręce i nogi, nie był to spontaniczny występ o którym ludzie by dwie godziny później już zapomnieli.

NeCr0

Posty: 24

 
Z ekspertami to jest tego typu problem że większość z nich ma dużą wiedzę to trzeba przyznać, ale już nie każdy ekspert prowadzący szkolenia potrafi tę wiedzę w jasny sposób przekazać, często się z taką barierą komunikacyjną spotykam.

Marti

Posty: 15