Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

Gdzie odbędę kurs na wózek widłowy w Warszawie ?

Gdzie odbędę kurs na wózek widłowy w Warszawie ?

Szukam ośrodków, dobrych firm, które organizują kursy na wózki widłowe. Zależy mi na tym, żeby była to w miarę sprawdzona przez kogoś firma, gdzie korzystał z kursu. Jak coś proponujecie, bardzo dziękuję.

guster

Posty: 14

 
http://www.aspekt-szkolenia.pl to dobre miejsce jeśli chodzi o kursy na wózki widłowe. Ogólnie mile wspominam kurs. U mnie trochę zeszło, bo umówiłem się tylko na weekendy, ale wszystkim polecam. Są ok, bo można dogadać się z nimi właśnie odnośnie terminów.

RasiakNorris

Posty: 34

 
U mnie było krótko i na temat. Robiłem kurs na wózki widłowe w warszawie, niemniej jednak tak rzeczywiście nie zależało mi na nauce, bowiem akurat to umiem, a bardziej o dokument potwierdzający moje umiejętności. Z niektórymi można się dogadać u niektórych firm po prostu są wymogi, pełen profesjonalizm i nie da się papierka uzyskać bez odbycia wyznaczonej liczby godzin lekcji.

Oct714

Posty: 16

 
Dla chcącego nic ciężkiego. Nie ma problemu ze odnalezieniem kursu na wózki widłowe w warszawie jakiejś tańszej opcji. Trzeba szukać też promocji, faktycznie można, bo sam taki ukończyłem i chwalę sobie.

Riko64

Posty: 26

 
Kumpel mówił, że też właśnie był na takim kursie. Praktycznie nic z niego nie wyniósł zamiast papierka. Czas takich weryfikuje co za wszelką cenę chcą mieć tylko dokument. To zresztą od razu widać, kto wyjeździł na wózkach widłowych własne, a kto nie. Teoria też jest ważna przede wszystkim odnośnie obsługi różnego rodzaju wózków.

propek1

Posty: 10

 
U mnie też nie było rewelacji z czasem. Skończyłem kurs na wózki widłowe w przeciągu chyba ponad miesiąca czasu, a to dlatego, że pracuję. Jak nie masz pracy to w zasadzie tydzień. Tak to właśnie wygląda z czasem, a pieniądze? Trzeba już konkretnie pytać w firmie.

sklepowa12

Posty: 19

 
Nie mam zamiaru robić kursu na wózek widłowy za swoją kasę. Mój szef u jakiego robię od pół roku coś takiego sobie wymyślił. Chce mnie przebranżowić, niech płaci !!! On ma kasę, ja u niego nie zarabiam kroci.

wisła22

Posty: 11

 
U mnie też nie było rewelacji z czasami. Skończyłem kurs na wózki widłowe w przeciągu chyba ponad miesiąca czasu, a to wobec tego, iż pracuję. Jak nie masz pracy to w zasadzie tydzień. Tak to właśnie wygląda z czasami, a pieniądze? Trzeba już konkretnie pytać w firmie.

Wygodniś22

Posty: 12

 
Denerwowałem się, bowiem wszędzie gdzie dzwoniłem o pracę, pytali o kursy na wózki widłowe. Czy ma pan ukończony i tak w kółko. Pieniędzy nie miałem, więc skorzystałem, bowiem akurat był taki w UP, ale tak czy inaczej polecam każdemu. Teraz moja robota wygląda całkiem inaczej, przebranżowiłem się i jest mi zdecydowanie lżej niż w budowlance.

Black_Riot

Posty: 15

 
Nie zawsze można spotkać rzetelny ośrodek z kursami na wózki widłowe. Nie polecam gdziekolwiek, bo to niby nic taki kurs. Owszem nie jest trudny, ale im więcej czasu poświęcisz na kursie szczególnie jeśli chodzi o godziny praktyki, tym dla Ciebie lepiej. Niektórzy zdecydowanie za bardzo je skracają.

udziec

Posty: 26