Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

Szkolenia dla oświaty, profesjonalna obsługa

Szkolenia dla oświaty, profesjonalna obsługa

Cześć. Poszukuję nowoczesnego szkolenia dla pracowników szkolnego sekretariatu. Takie tematy jak SIO, archiwizacja, obieg dokumentów – mile widziane ;-)

johncena67

Posty: 18

 
Powiem zupełnie szczerze, że na szkoleniach to ja się zazwyczaj nudzę ;P Nie wiem z czego to wynika, ale chyba po części wina jest w samych trenerach, którzy nie za bardzo potrafią w ciekawy i błyskotliwy sposób przedstawić temat.;/

johncena67

Posty: 28

 
Też się jakiś czas temu naszukałam ofert odnośnie szkoleń. Różne opinie były na temat różnych firm, a koniec końców postawiliśmy na ludzi z Stimulus (na stronie pełna oferta -www.stimulus.com.pl). Przeważyła tematyka ich szkoleń, była oryginalna na tle konkurencji. Zainteresowaliśmy się neurodydaktyką i taki kurs przeszli nasi pedagodzy. Polecam – zarówno temat, jak też tych trenerów. Organizacja perfekt, kontakt też na duży plus. Można było się z nimi dogadać, elastyczna firma. Pozdr.

Wojciech24

Posty: 20

 
No nic to, trzeba szukać, zawsze to będzie wybór trochę w ciemno, ale za drugim razem już będziesz wiedział, czy dana firma robi dobre szkolenia, czy lepiej nie zawracać sobie nimi więcej głowy. Pozdrawiam;))

kliwn45

Posty: 15

 
No na pewno szkolenia muszą być na aktualne i ciekawe tematy, takie warsztaty faktycznie mają jakiś sens. Nowa wiedza, a szczególnie jakaś nowatorska to przewaga nad konkurencją.

Fifej23

Posty: 25

 
Nie chcę być złym prorokiem, ale moim zdaniem takie szkolenia nie zdają do końca egzaminu. W każdym razie ja mam średnie doświadczenia. Raczej trenerzy olewali zajęcia, a my wcale jakoś się w nie nie angażowaliśmy.

Czasowy

Posty: 24

 
Sam szukam teraz namiaru na dobrych szkoleniowców, bo chciałbym zlecić warsztaty na temat pracy w grupie, metod organizacji czasu pracy i aktywizowania do pracy.

nesh009

Posty: 21

 
Przez jakiś czas sam prowadziłem szkolenia, a generalnie to specjalizowałem się w technikach motywacji, takich bardziej psychologicznych sprawach ;>

TomekK

Posty: 22

 
Wybieram się na szkolenie dla menadżerów za jakieś 3 tyg. Zobaczymy jak pójdzie. Jeśli będzie w porządku to się jeszcze odezwę. Ogólnie temat jest – autoprezentacja, dla mnie ważny, bo mam spore problemy w przemowach i tego typu rzeczach.

Laseczka

Posty: 20

 
Niby wybór jest duży, ale sam szukam jakiś ciekawych szkoleń i jak patrzę po tematach to raczej nuda...wszystko to już było...Odgrzewanie kotletów, nikomu niepotrzebna wiedza;(

Limwner45

Posty: 33