Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

Pomysł na e-biznes, poszukuję!!!

Pomysł na e-biznes, poszukuję!!!

Myślałem na temat szkolenia z obsługi klienta. Pewnie postawiłoby to trochę mój biznes na nogi, który obecnie poważnie kuleje i jakby już nie mam pojęcia, co dalej zrobić, żebym miał więcej klientów.

Dzidzia

Posty: 7

 
Do jakiegoś czasu myślałem, że sobie radzę. Niestety okazało się, że to tylko tak na początku. W sumie nie miałem pojęcia, że potrzebne jest aż tyle wkładu, żeby naprawdę zacząć docierać do ludzi ze swoim produktem. Też podjąłem decyzje o kursie sprzedaż na Allegro. Od tego zacząłem, później może coś jeszcze. Pozdrawiam.

ojojoj56

Posty: 14

 
To polecam, albowiem sam skorzystałem z kursu pomysł na e-biznes i okazał się dla mnie wspaniały. Zawsze raczej z dystansem podchodziłem od takich sprawa, niemniej jednak dobrze, że się zdecydowałem w końcu.

vmario

Posty: 28

 
Dopiero nie tak dawno dowiedziałem się, że coś takiego jak kurs wybór domeny można sobie zrobić w tak krótkim czasie. Czytałem opinie o tym człowieku i spróbuję. Taki kurs przyda mi się na zawsze dla siebie, dla innych. Bardzo jestem ciekaw, co w nim tak naprawdę się znajduje.

Franuś

Posty: 17

 
Polecam bowiem sam korzystałem :) szkolenie ze sprzedaży http://oferta.krzywy.pl/szkolenie/tajemnice-sprzedawcy/. Nic dodać nic ująć. Wszystko krok po kroku dokładnie wytłumaczone. Zwiększenie sprzedaży nie jest po takim kursie trudnością tym bardziej, iż każda technika jest tu niezmiernie dokładnie wytłumaczona. Niezwykle rzetelnie przygotowany kurs.

labuh

Posty: 6

 
Interesowała mnie dokładnie sprzedaż na Allegro, bo akurat w tym temacie nigdzie nie mogłem zdobyć za darmo info. Szkolenie na bardzo wysokim poziomie i powiem szczerze, że nie miałem pojęcia o bardzo wielu sprawach. Jeśli sami macie problem na allegro, bardzo polecam.

Hihi_WWW

Posty: 12

 
Już teraz nie mam złudzeń. Dobrze wiem, że bez jakiegoś konkretnego szkolenia z e-biznesu nie uda mi się dopiąć swego. Jednakże nie da się samemu, bez wsparcia. Czytałem dużo o tym gościu i widać, że to człowiek sukcesu, więc na pewno skorzystam z jakiego z kursów, które proponuje. Ma same pozytywne opinie, więc czemu nie.

Marioleczka

Posty: 9

 
Dopiero nie tak dawno dowiedziałem się, że coś takiego jak kurs wybór domeny można sobie zrobić w tak krótkim okresie. Czytałem opinie o tym człowieku i spróbuję. Taki kurs przyda mi się na zawsze dla siebie, dla innych. Niezmiernie jestem ciekaw, co w nim tak faktycznie się znajduje.

Odi

Posty: 18

 
Wszystko brało zawsze w łeb. Brakowało mi zawsze dobrego pomysłu na e-biznes, a niesłychanie chciałem mieć choćby dodatkowy zarobek. W końcu tak wiele osób robi to i zarabiają. Chętnie skorzystam ze szkolenia, albowiem sam chyba już nie niesłychanie dam radę. Jeżeli szkolenia naprawdę są tak porządne, to tym niezwyklej zaczynam :)

ZjadaczGłów

Posty: 27