Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

szkolenia biznesowe dotyczące zarządzaniem projektami

szkolenia biznesowe dotyczące zarządzaniem projektami

Poszukuję pilnie szkoleń biznesowych w Warszawie. Gdzie są organizowane jakieś szkolenia? Mam większą grupkę ludzi chętnych, ale zależy nam na czasie. Szkolenie musi się odbyć najpóźniej za miesiąc.

neimar10

Posty: 6

 
Powyższa oferta wygląda bardzo zachęcająco. Myślę, że warto sądząc po pozytywnych opiniach w sieci.

srekal34

Posty: 29

 
Największą wadą tej oferty jest to, że ona praktycznie nie ma wad :D Tutaj gdzieś musi być haczyk A tak całkiem serio, to powiem Ci, że powinieneś skorzystać z ich usług. Tym bardziej, że prowadzą je doświadczeni trenerzy, a nie tak jak już mi się zdarzało tacy co to się slajdów na pamięć nauczyli. A potem zadajesz pytanie i wychodzi, że zero zrozumienia biznesu.

Miluśkooo2

Posty: 13

 
Najlepsze szkolenia dla mnie ma Akademia Nauki www.prince2.akn.pl Foundation robiłem w Inprogress a Practitionera u nich. Trenerzy bez porównania na korzyść Akademii. Pozdrawiam p. Monikę Olejniczak. Świetny trener z ogromną wiedzą.

propek1

Posty: 11

 
Chciałbym aby moja firma się rozwijała, a pracownicy podnosili swoje kwalifikacje i zdobywali nowe, cenne umiejętności. Dlatego chciałbym zorganizować dla całej kadry jakieś wartościowe i efektywne szkolenia biznesowe dopasowane do działów, w których pracują. Trzeba się ciągle dokształcać.

Fifej23

Posty: 25

 
Warte uwagi szkolenie. Pracuję w zespole projektowym i szczerze przyznam, że uważam to szkolenie za podstawę, zwłaszcza dla początkujących. Dzięki temu mogą się zapoznać ze specyfiką pracy projektowej.

adamu90

Posty: 9

 
Potrzebuję dopracować w firmie kwestię zarządzania projektami i szukam wartych uwagi szkoleń. Z tego co widzę, to nie jestem sam.

andrzej99

Posty: 16

 
Właśnie chciałem zorganizować szkolenie z zarządzania projektami. To szkolenie wydaje się być całkiem dobrą opcją, zwłaszcza, że mam świeży zespół. Teraz pozostaje jedynie kwestia wyboru firmy.

21gregorek

Posty: 18

 
Również szukam sprawdzonej firmy, która zajmuje się organizacją szkoleń biznesowych z zakresu zarządzania. Zastanawiam się na certyfikatem albo szkoleniem dedykowanym.

Kitas

Posty: 14