Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

ośrodek szkolenia lotniczego, gdzie warto ?

ośrodek szkolenia lotniczego, gdzie warto ?

Czy zdobycie licencji pilota rekreacyjnego jest uciążliwe? Interesuje mnie od dawna ten temat i nie wiem czy dalej marzyć czy dać sobie z tym spokój?

milenos4

Posty: 3

 
Latanie jest super. Mnie wystarczy mały samolocik, w którym zmieszczą się dwie osoby. To byłoby piękne lecieć gdzie się chce. Nie trzeba patrzeć na zegarek, kiedy odprawa tylko wsiadamy, kiedy chcemy i lecimy. Od zawsze o tym marze. Na razie na tym się tylko skończy, że marzyć nadal będzie, ale może w przyszłości?

Dzidzia

Posty: 4

 
Teoretycznie każdy może być pilotem, niemniej jednak żeby startować do kursy trzeba przynieść orzeczenie lotniczo-lekarskie. Nie każdy takie otrzymanie, dlatego zanim ktoś zacznie sobie marzyc o pilotowaniu samolotów to warto byłoby sprawdzić czy mamy jakiekolwiek możliwości zdrowotne.

brzoza78

Posty: 11

 
Mam licencje pilota turystycznego. Mogę pilotować samoloty, których masa startowa nie przekracza 5700 kilogramów. Jestem bardzo zadowolony. Tej wolności nie da się po prostu opisać.

Dzidzia

Posty: 13

 
Nie każdy lubi latać, lecz podobno jak się steruje samolotem samodzielnie to jest w przeciwnym razie. Tak samo nie każdy lubi, jeśli ktoś siedzi za kierownicą. Tutaj podobno działa to w taki sam sposób, lecz nie mogę tego potwierdzić, bowiem nie latałem.

propek12

Posty: 7

 
Teoretycznie każdy może być pilotem, ale żeby startować do kursy trzeba przynieść orzeczenie lotniczo-lekarskie. Nie każdy takie dostanie, dlatego zanim ktoś zacznie sobie marzyc o pilotowaniu samolotów to warto byłoby sprawdzić czy mamy jakiekolwiek szanse zdrowotne.

alidomus

Posty: 4

 
Mnie się marzyło pozyskanie licencji pilota, natomiast koszty były za wysokie. Do tego jeszcze konieczny jest samolot. Wynajęcie jest możliwe, natomiast to kilkaset pln na godzinę. Szkoda.

Kowalski

Posty: 6

 
W ośrodku szkolenia lotniczego https://szkolapilotazu.pl można uzyskać wszystkie odpowiedzi. Mają tam różne kursy dla amatorów i profesjonalistów.

Marioleczka

Posty: 7

 
Latanie jest super. Mnie wystarczy mały samolocik, w którym zmieszczą się dwie osoby. To byłoby ładne lecieć gdzie się chce. Nie trzeba patrzeć na zegarek, kiedy odprawa tylko wsiadamy, kiedy chcemy i lecimy. Od zawsze o tym marze. Na razie na tym się tylko skończy, iż marzyć nadal będzie, ale może w przyszłości?

Dzidzia

Posty: 7

 
Byłem w takiej szkole lotniczej, ale nie dałem rady. Myślałem, iż będzie to łatwiejsze zadanie do wykonania, a okazało się zbyt trudne. Teorii mnóstwo. To jest kilka przedmiotów, jakie trzeba znać idealnie. Latania jest połowę tego, co teorii. Pozostaje mi tylko jazda samolotem i loty samolotem z innymi pilotami.

France23

Posty: 7