Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

kurs programowania dla dzieci, poszukuję w Barcelonie!

kurs programowania dla dzieci, poszukuję w Barcelonie!

Szukam dobrej szkoły programowania dla dzieci. Podobno w Barcelonie jest polska placówka. Chciałbym zapisać syna, ale muszę być pewien, że to sprawdzone zajęcia, na których Kuba naprawdę czegoś się nauczy.

Sarenka

Posty: 2

 
Nie mam pomysłu na które zajęcia dla dzieci zapisać córkę, niemniej jednak powiem szczerze, iż to programowanie samą mnie zainteresowało. Kilka lekcji mieli w szkole i nawet pomagałam jej w jednym projekcie. Będę wdzięczna za wiecej opinii na temat kursów i konkretnych zajęć.

pawel253

Posty: 26

 
No i ekstra, że szkoła jest także w Barcelonie. Do tej pory nie mieliśmy tutaj nic tak rzetelnego pod kątem kursów dla dzieci w wieku szkolnym. Uczestniczymy od dwóch miesięcy i jesteśmy usatysfakcjonowani.

Namo

Posty: 6

 
To jest świetna szkoła programowania w Barcelonie https://www.codinggiants.es. Super instruktorzy, ciekawe zajęcia, dużo nauki i zabawy. Jesteśmy bardzo zadowoleni.

FOTOhihi

Posty: 6

 
Dokładnie tak jest. Mój syn chodził na kursy do pewnej placówki, ale tam każde dziecko zostawione było samo sobie. Tutaj w Barcelonie jest zupełnie inaczej. Dzieciaki uczą się także pracy zespołowej, a co do instruktorów nie mam żadnych zastrzeżeń. Polecam szkołę, bo to sprawdzona placówka z dobrymi opiniami.

TomekK

Posty: 7

 
Moje dzieci już od roku chodzą na programowanie dla dzieci. Jestem zadowolona, że tak dobrze im idzie ta nauka, a poza tym świetnie się bawią. Nie rezygnujemy, bo kodowanie to wiele korzyści.

SABUR

Posty: 8

 
No tak, bo zajęcia dla dzieci z kodowania to super zabawa. Mój syn bardzo lubi programowanie. I muszę przyznać, iż wychodzi mu to bardzo dobrze. Ma już za sobą kilka gier komputerowych, a każda następna jest lepsza od poprzedniej. Poza tym zaczął lepiej przyswajać matematykę :)

TomekK

Posty: 22