Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

jazdy doszkalające w Wieliczce, polecicie ?

jazdy doszkalające w Wieliczce, polecicie ?

Zależy mi na znalezieniu naprawdę dobrej szkoły prawa jazdy w Skawinie. Jak orientujecie się w temacie i możecie polecić, bo sami korzystaliście, to piszcie. Wiadomo, że najlepiej z polecenia, a w tej dziedzinie tym bardziej :)

jkiolek56

Posty: 6

 
Muszę zdać prawo jazdy w Wieliczce. Raczej się uda, ale zrobić z faktem, że panicznie boję się prowadzić samochód? To trauma po wypadku siostry. Prawko muszę mieć, ale co dalej?

pawel253

Posty: 13

 
Nie wydaje mi się, byś odnalazła prawo jazdy w Wieliczce taniej niż 1300 pln. To kwota, jaka jest chyba dzisiaj najniższa. Siostra robiła kurs i właśnie taka była kwota podstawowa, lecz brała sobie jeszcze dodatkowe godziny, więc ogólnie wyniosło więcej. Jak taniej niż to, to miałabym poważne obawy co do profesjonalizmu :)

dew2014

Posty: 13

 
Korzystałam z jazd doszkalających w Wieliczce i nie żałuję. Nie siedziałam za kółkiem prawie 2 lata i wyparowało z głowy mnóstwo rzeczy. To naprawdę świetna sprawa, żeby przypomnieć sobie nie tylko podstawy.

syrena88

Posty: 21

 
Jeśli zależy wam nam zdaniu egzaminu za pierwszym razem to polecam tę szkołę wilkar.pl. To naprawdę profesjonalni wykładowcy i instruktorzy, którzy od lat prowadzą naukę jazdy w Skawinie. Nie przesadzę, jeśli powiem, że w ten sposób to mógłbym zdawać jeszcze raz :)

Laleczka

Posty: 12

 
Wypadek w rodzinie zawsze powoduje lęk przed prowadzeniem samochodu. Myślę, że jeśli zdasz prawo jazdy w Wieliczce, będziesz czuła się pewniej i obawy w końcu ustąpią. Miałam podobnie, więc wiem, o czym piszesz.

Joe

Posty: 10

 
To może i ja tak zrobię. Myślałam już, żeby wykupić sobie jazdy doszkalające w Skawinie, bowiem przerwa chyba zbyt długa, żeby tylko z mężem pojeździć dla pewności. Przyda się jakiś profesjonalista od tych spraw :)

AlU

Posty: 20