Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

Panele podłogowe odporne na ścieranie, jaki sklep??

Panele podłogowe odporne na ścieranie, jaki sklep??

Cześć. Zastanawiam się nad tym czy podkłady panelowe mogą w skuteczny sposób przedłużyć żywotność podłogi?

dominik45

Posty: 15

 
Podkład pod panele zawsze warto skonsultować ze specjalistą, bo sam tak robię.

Przede wszystkim dobrze jest mieć zaufanego sprzedawcę w sklepie, który dysponuje odpowiednią wiedzą na tematy, które stają się przedmiotem naszego zainteresowania. Szukając takich informacji np. w Internecie musielibyśmy poświęcić na to naprawdę sporo czasu.

Renifer87

Posty: 29

 
Trudno mi w jednej chwili wskazać najlepsze panele, bowiem to bardzo trudne.

Niewątpliwie wiele zależy od indywidualnych potrzeb klienta, a czasami zdarzało się mi, że odwiedzając sklep wybierałem panele na zamówienie wprost z katalogu danej firmy.

ja2210

Posty: 22

 
Nie mam wątpliwości, że porządne panele nie kosztują 20-30 złotych za metr kwadratowy, a klienci mogą być z perspektywy czasu rozczarowani takim wyborem. Takie podłogi łatwo ulegają eksploatacji, co na pewno nie będzie zadowalające dla klientów.

jui

Posty: 25

 
Dziwi mnie fakt, iż klienci tak małą uwagę przykładają do podkładów pod panele. Przecież to właśnie od jakości zastosowanego podkładu zależy to czy podłoga będzie cicha i posłuży nam poprzez sporo lat. Mam wrażenie, iż olbrzymie grono klientów nie jest po prostu świadomych, co jest istotne na etapie wyboru paneli.

gumisiek45

Posty: 31

 
Długo zastanawiałem się nad wyborem paneli podłogowych, a ostatecznie wybór padł na http://podlogi24.net/wineo-witex-biae,-wysoki-poysk,-kafle-85x33cm-panele-podlogowe-chc500ch-color-o_l_1408.html, a więc białe panele o bardzo wysokim połysku. Nie żałuję swojej decyzji, bo produkt trafiłem w bardzo dobrej cenie.

Jego jakość nie pozostawia absolutnie nic do życzenia.

znamsienatym

Posty: 26

 
Początkowo wydawało mi się, że białe panele są głupim pomysłem, ponieważ będzie na nich widać każde zabrudzenie, a wręcz każdy pyłek. Później podpatrzyłem podobne rozwiązanie u znajomych, którzy sobie je chwalili. Postanowiłem iść ich tropem i udało mi się dostać rzeczywiście efektowne panele podłogowe w białym kolorze.

Z perspektywy czasu – nie mam zastrzeżeń!

Hall

Posty: 16

 
Wydaje mi się, że kluczem do sukcesu przy układaniu paneli jest zastosowanie poprawnego podkładu do paneli, który będzie dostosowany do naszych potrzeb i rodzaju zastosowanych paneli.

Na szczęście producenci dają wręcz nieograniczony wybór podkładów, o czym przekonałem się na własnym przykładzie, gdy musiałem dokonać takiego zakupu.

AlU

Posty: 20