Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

Taśma nawadniająca, dobry sklep ?

Taśma nawadniająca, dobry sklep ?

Mam pytanie do osób, które korzystały już z taśmy nawadniającej u siebie. Jak u was się sprawdza taki system? Jeszcze jedno, gdzie najlepiej jeśli już zaopatrzyć się w taką taśmę, żeby była dobrej jakości.

mniszek

Posty: 10

 
A mnie znowu przyda się chyba bardziej opielacz ręczny. W ofercie tej hurtowni jest w sumie masa przydatnych akcesoriów. Mam ogród dopiero od niedawna, dlatego zgłębiam informacje zewsząd odnośnie wszystkiego co jest z nim związane. Trzeba stwierdzić, że markety porządnie zawyżają ceny w porównaniu ze sklepami w sieci.

legia55

Posty: 8

 
Polecam agrowłókninę. Moje uprawy zawsze okrywam na początku wiosny, dzięki temu nic im nie szkodzi, żadne przymrozki, deszcze, wiatry itd. Nadaje się też do ściółkowania.

codePerformance

Posty: 18

 
Nie powiem, bowiem naprawdę niesłychanie dobrze zaopatrzony ten internetowy sklep ogrodniczy. Ceny niesłychanie atrakcyjne, no takie hurtowe więc można wykonać tańsze zakupy. Niesłychanie fajnie, że mają takie typowo specjalistyczne kategorie, gdzie nie każdy sklep ma. Już spodobało mi się kilka gadżetów, jakie kupię.

xacti11

Posty: 25

 
Zawsze to jakoś człowiek dawał sobie radę, ale rzeczywiście biorąc pod uwagę wygodę i oszczędność czasu taki siewnik ręczny to super gadżet. Pod względem ceny nie jest to duży wydatek. Owszem przydaje się tylko do jednego, ale i tak skorzystam, bo mam już dość pracy na działce na klęczki:)

mAriola00

Posty: 12

 
To bardzo porządny internetowy sklep ogrodniczy http://domogrod24.com. Szeroka oferta, mnie pasuje cenowo, więc zachęcam zajrzeć, albowiem jest w czym wybierać.

Black_Riot

Posty: 15

 
Zachorowałem na taki namiot ogrodowy. Dopiero od roku mamy ogród, natomiast dla dzieci to byłaby niesamowita frajda taki domek. Człowiek też by sobie posiedział, nie powiem. Mnie by pasował jednak zdecydowanie mniejszy namiot, albowiem wiele miejsca nie mamy. Niezwykle fajna sprawa zanim by się coś konkretniejszego postawiło.

Trener

Posty: 20

 
Z tunelów foliowych korzystam od zawsze, ale tu widzę, że mają je w bardzo dobrej cenie, więc nie wiem, czy przypadkiem sobie nie dokupię. Z takich foliaków zawsze jestem zadowolony, bo chronią młode roślinki wspaniale. Ogólnie to mają naprawdę sporą ofertę, nawet nie spodziewałem się, że w takiej dobrej cenie.

Mariusz

Posty: 18

 
Też muszę taki namiot handlowy sobie sprawić. Zależało mi na naprawdę szybkim rozkładaniu i składaniu i to, żeby był lekki. W sieci ofert jest sporo zwłaszcza, jeśli chodzi o producentów, ale i tak jest drogo u nich.

Lupusx

Posty: 9

 
O agrowłókninie czarnej też dużo czytałam dobrego i chyba w tym roku spróbuję takiej właśnie ściółki. Mam nadzieję tylko, że produkt nie jest przereklamowany :) jak to bywa z niektórymi sprawami.

piehoot

Posty: 12