Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

naprawa laptopów, szukam

naprawa laptopów, szukam

Chce wymienić kartę graficzną w komputerze, natomiast się na tym nie znam. Znacie jakiś serwis komputerowy, który byłby mi w stanie w tym pomóc?

Hymnny4

Posty: 1

 
Nie brałbym się nigdy za naprawę laptopów. Komputery taka le laptopy to za małe. Nie mam tyle cierpliwości żeby rozkładać śrubka po śrubce każdy element. Wolę oddać to specjalistom, który się na tym znają.

Marko

Posty: 2

 
Osobiście robię sam stawianie nowego systemu, ale trzeba się na tym dobrze znać. Można łatwo popełnić błędy i potem będzie kłopot z naprawieniem tego.

Dzidzia

Posty: 7

 
Serwisowanie komputerów to trudne zadane. Trzeba się na tym znać bardzo dobrze, dlatego szukamy zawsze specjalistów. Lepiej zapłacić więcej za coś, co jest tego warte niż żałować.

Lupusx

Posty: 8

 
Korzystałem z serwisu komputerowego w Świdniku. http://itex-serwis-komputerow.pl mi pomogła. Szybko zajęli się wirusami i brakiem niektórych sterowników.

tigra32

Posty: 10

 
Mój laptop można się grzał i był z nim problem. Ostatecznie oddałem go do firmy, która naprawia laptopy i okazało się, że był cały zapchany kurzem i brudem. Niewiele mnie to kosztowało i mi pomogli. Jestem zadowolony, bo nie chciałbym sam rozkładać laptopa.

dziubasekk

Posty: 7

 
Dawniej człowiek na wszystko miał czas. Z drugiej strony człowiek też nie miał kasy. Było się nastolatkiem to wszystko robiło się we własnym zakresie. Dziś jest rodzina, praca obowiązki i lepiej komputer oddać na serwis i mieć kłopot rozwiązany.

Elektros

Posty: 12

 
Dawniej komputery modyfikowałem sam, ale obecnie na nic nie ma czasu. Zawsze daje zarobić osobom, które się tym zajmują. Wymiana kary graficznej czy innych podzespołów to niski koszt i mogę sobie na to pozwolić. W tym czasie zajmuje się swoimi ważnymi sprawami.

aliOner

Posty: 3

 
Według mnie najlepszym rozwiązaniem będzie przy wymianie części serwis komputerowy, gdyż oni to zrobią w kilka minut. Mogą też skonfigurować cześć i wówczas wszystko działa dokładnie tak jak trzeba.

pawel253 

Posty: 5

 
Mój laptop można się grzał i był z nim problem. Ostatecznie oddałem go do firmy, jaka naprawia laptopy i okazało się, iż był cały zapchany kurzem i brudem. Niewiele mnie to kosztowało i mi pomogli. Jestem zaspokojony, bo nie chciałbym sam rozkładać laptopa.

Marioleczka

Posty: 4