Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

Meble na wymiar

Meble na wymiar

Cześć wszystkim! Szukam dobrego stolarza który by mi meble pod wymiar zrobił do kuchni. Macie może info o kimś sprawdzonym? Zależy mi na meblach z jednej strony funkcjonalnych, ale z drugiej trwałych – na lata.

wrrraak22

Posty: 7

 
Teraz to jest z czego wybierać jeśli chodzi o zakłady robiące mebelki na zamówienie. Pamiętam jeszcze parę lat temu, że można było takich wykonawców na poziomie to znaleźć zaledwie kilku.

WTFurdoin

Posty: 12

 
Fajne meble mi zrobiła ekipa z firmy Kulenty – kulenty.pl. Długo na meble nie musiałam czekać i zdecydowanie odpowiadają temu co widziałam wcześniej na projekcie. Mają w ofercie serwis gwarancyjny i trzeba przyznać, że wybór materiałów na których pracują jest bardzo szeroki. Meble robią wrażenie bardzo wytrzymałych, ale więcej to będę mogła napisać myślę po kilku latach eksploatacji.

MrGargamel

Posty: 30

 
Też by mi się przydała jakaś dobra firma robiąca meble. Akurat potrzebuję zupełnie nowego aranżu do jadalni i totalnie nie wiem na kogo się zdecydować...

serduszko

Posty: 15

 
Mam w planie gdzieś pod koniec roku się zająć kuchnią i też meble wymienić przy okazji. Mam namiar na kilka firm robiących meble na zamówienie, ale jeszcze nie wiem z czyich usług skorzystam. Na pewno będę negocjował cenę ;)

Klarka45

Posty: 10

 
Nie wiem kogo polecić, na pewno warto poszukać wykonawcy, który jest w stanie zrobić najpierw projekt za darmo i wycenę też bezpłatnie, żeby potem nie było negatywnego zaskoczenia.

Limwner45

Posty: 33

 
Akurat przy meblach kuchennych to bym przede wszystkim stawiał na funkcjonalne rozwiązania i solidne. Teraz już można kupić tak zabezpieczone blaty kuchenne, że nawet ostre piłowanie nożem po nich wielkiej krzywdy nie zrobi.

andrew66

Posty: 7

 
Teraz tak naprawdę kupienie mebli na zamówienie, na indywidualny projekt nie jest takie drogie jak niektórzy mogą myśleć. Wiele firm w ogóle sam projekt robi za free, więc pozostaje doliczenie materiałów i robocizny.

shymzzz

Posty: 16