Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

Narożniki

Narożniki

Jakie miałyście pomysły na zagospodarowanie własnego salonu? Chodzi mi przede wszystkim o meble, czy na jakieś fajne okazje polowałyście i jak to wyszło?

nighthaze

Posty: 5

 
Jak bierzesz już regulowane meble to raczej postaw na systemy manualne, a nie elektryczne, bo te jednak po latach mają tendencję do zawodzenia.

21gregorek

Posty: 25

 
Teraz narożniki robią często z fajnymi zagłówkami i systemem regulacji pod laptopa. Można zastąpić siedzenie na zwykłym krześle biurowym. W przypadku pracy wykonywanej z domu warto się skupić na głębszej analizie kwestii technicznych.

doobryVIP

Posty: 16

 
Niektórzy kurierzy wnoszą meble, ale trzeba o to dopytać i dopłacić dodatkowo. Trzeba to uwzględnić przy zamawianiu ogólnie, bo później może być lipa. To nie jest wcale wbudowana usługa niestety.

jkiolek56

Posty: 4

 
Jak nie chcesz mieć problemów z sofą to proponuję vero.pl. Wodoodporna struktura materiału. Akurat mam taką sofę przechodzącą można powiedzieć w narożnik, że zastępuje mi normalnie biuro, dzięki regulowanym podłokietnikom. Wygoda ponadstandardowa i każdemu bym polecał do salonu coś takiego.

transerwis

Posty: 11

 
Jeszcze ustal, czy chcesz na prawo lub lewo idący narożnik, bo jak tego nie określisz to ci pewnie losowy wydadzą. Też tak kiedyś miałem.

pawel253 

Posty: 5

 
Oceniasz jakość materiałów, opcje regulacyjne, sposób serwisowania mebla. Do tego, czy masz możliwość dobrania opcjonalnych dodatków.

johan111

Posty: 27

 
Bierz sobie meble w uniwersalnych kolorach, szare, brązowe, ewentualnie niebieskie, bo jak coś zmienisz w mieszkaniu to i tak będzie ci dalej mebel do wszystkiego pasował.

matek562

Posty: 10

 
To zależy, na czym ci zależy. Funkcja spania i ruchome zagłówki to uważam w narożnikach, czy nawet sofach za absolutne minimum.

Penio

Posty: 10