Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

bjj Poznań, gdzie szukać ?

bjj Poznań, gdzie szukać ?

Chce syna wysłać na jakieś sztuki walki, ale nie za bardzo wiem, co wybrać? Niech trochę nabierze siły i wytrzymałości, bo na razie nic nie robi poza graniem na komputerze. Przeraża mnie to, polecicie kogoś?

file444

Posty: 1

 
Według mnie takie treningi nie tylko uczą się bić i bronić, ale przede wszystkim uczą niepodawania się, co ma znaczenie w żuciu. Hart ducha wyrabiany jest właśnie na takich bardzo wymagających treningach.

Yuri20

Posty: 6

 
Klubów jest dużo, niemniej jednak trzeba stawiać na ich jakość nauczania. Nie każdy mistrz trener wie jak wiedzę przekazać dalej. Miałem już takie przypadki w swoim życiu.

pzkpv

Posty: 17

 
Byłem na treningach jiu Jitsu w Poznaniu u nich http://bjj-poznan.pl. Podobało mi się, ale z braku czasu niestety musiałem odpuścić. Do dzisiaj tego żałuje.

benia

Posty: 3

 
Nie przepadam za sportami walki, dlatego to nie jest temat dla mnie. Kilka osób, które znam trenowało boks, ale szybko im przeszło. Pogodzenie pracy, życia i treningów jest bardzo trudne. Z czego zawsze trzeba będzie zrezygnować. Inaczej się nie da.

olek54

Posty: 10

 
Klubów jest dużo, ale trzeba stawiać na ich jakość nauczania. Nie każdy mistrz trener wie jak wiedzę przekazać dalej. Miałem już takie przypadki w swoim życiu.

jumju

Posty: 16