Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

Testery

Testery

Cześć, chciałabym porozmawiać o najważniejszych zasadach stosowania perfum i konkretnych zapachów w odniesieniu do okoliczności, pory roku, czy innych uwarunkowań. Jak macie specjalistyczną wiedzę to proszę o kontakt.

Gabat

Posty: 5

 
Zakochałam się w tym zapachu kilka lat temu https://parfumstore.pl/wody-perfumowane/182-calvin-klein-reveal-100ml-edp-tester.html. Kupiłam sobie tuż po premierze w 2014 roku za duże pieniądze wtedy. Dzisiaj można dostać za niecałe 100 złotych, a dalej jakość się otrzymuje. Jeden z bardziej eleganckich zapachów dla kobiet z przewagą drzewa sandałowego i drewna kaszmirowego. Piękna nuta naprawdę i polecam gorąco, nawet do wypróbowania.

Miluśkooo2

Posty: 9

 
Na lato możesz zainwestować w perfumy o właściwościach chłodzących, a uwierz, że wiele marek się w tym specjalizuje. Coś z miętą chociażby.

Pamooko

Posty: 24

 
U mężczyzn bardzo mi się podoba aromat naturalnej skóry. Świetny zapach uzupełniający. Kojarzy mi się też z paleniem cygara, takim prawdziwie męskim, twardym światem. Takie zapachy to zdecydowanie najlepszy afrodyzjak.

345_14

Posty: 24

 
Na pewno, jak masz kontakt z klientem to odradzam w ogóle perfumy, ewentualnie coś bardzo, a to bardzo neutralnego, bo można sobie zaszkodzić.

piehoot

Posty: 15

 
Jedna pani w drogerii zdradziła mi sekret, że obowiązujący podział na perfumy męskie i damskie został dość sztucznie wykreowany, aby po prostu zwiększyć sprzedaż. Jeżeli podoba ci się konkretny zapach to nie kieruj się raczej dopasowaniem do płci, tylko jakością.

Bhapo

Posty: 11

 
Przede wszystkim perfum należy używać z wielkim umiarem, na wrażliwe części ciała, trochę za ucho i wystarczy.

Gumis

Posty: 5