Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

kosmetyki ajurwedyjskich

kosmetyki ajurwedyjskich

Jak waszym zdaniem wygląda realna dostępność kosmetyków, które nie były testowane na zwierzętach?

dermuster

Posty: 2

 
Spróbuj jeszcze szczotki do kąpieli z odpowiednimi zakończeniami, bo można wpłynąć fajnie na regenerację skóry i lepiej rozprowadzić kremy, jak nie masz człowieka obok, który ogarnie :)

milenos4

Posty: 25

 
Potwierdzam, że niektóre kosmetyki ajurwedyjskie długoterminowo wpływają na zdrowszy odcień skóry, masz jakby większe nasycenie składnikami.

Różyczka

Posty: 2

 
Też uważam, że to fajnie zaprojektowany sklep, bo dają sporo możliwości do ogólnego, całościowego relaksu, a nie tylko kosmetyki. Nawet aromaterapia, masaże i inne rozwiązania, żeby przywrócić spokój. Teraz takie czasy, że naprawdę trzeba uspokoić psychikę, ograniczać regularnie poziom stresu.

Trener

Posty: 21

 
Do cery mocno wrażliwej możesz spróbować https://spa-ceylon.pl/pl/p/Delikatne-mleczko-czyszczace%2C-Dziewiczy-Kokos%2C-100ML/134. Zapach kokosowy, skład ajurwedyjski. Wiem, że nie każdy lubi zapach kokosa, ale mają też inne, podobne formuły, tylko z nieco innymi składnikami aktywnymi. Ochrona skóry przed wysuszeniem doskonała. Jak teraz całymi dniami chodzę w maseczce to nie wyobrażam sobie lepszego kosmetyku, po prostu.

TomekK

Posty: 7

 
Dzięki za konkretne polecenie, a czy nie wiesz przypadkiem, czy przy zwykłym łysieniu też zadziała? Chyba dzisiaj, albo jutro z rana zamówię, bo widzę, że dość rozbudowany ten skład.

namedal6

Posty: 6

 
Kurkuma, lawenda, cytryna, herbaty w ajurwedzie odgrywają sporą rolę. Cynamon jeszcze może, żeby udoskonalić odcień skóry.

x-berter

Posty: 8