Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

Gdzie kupujecie kosmetyki

Gdzie kupujecie kosmetyki

Cześć, jakie metody pielęgnacji polecacie do cery wrażliwej ze skłonnością do powstawania wyprysków? Bardzo proszę o coś, co u was faktycznie działa.

namok

Posty: 2

 
Tworzę własne kosmetyki naturalne, głównie na bazie mieszanek witaminowych. Coś takiego warto wykorzystać w pierwszej kolejności https://e-naturalne.pl/pl/p/Mix-Witaminowy/833. Wystarczy tylko pilnować stężenia, a wychodzą ci kosmetyki do twarzy, całego ciała, pielęgnacji włosów, do czego chcesz właściwie. Taniej wychodzi niż zakupy w drogerii, a taki kosmetyk robi się błyskawicznie.

Klarka34

Posty: 5

 
Kwas hialuronowy na pewno ma potwierdzone działanie. Lepszy kosmetyk z kwasem hialuronowym, bo w salonach medycyny estetycznej zapłacisz krocie za jego użycie.

Zlomex

Posty: 17

 
Weź pod uwagę, że kosmetyk naturalny się wchłania, a nie zatyka, a to jest jednak wielka różnica dla skóry.

grzes3345

Posty: 18

 
W kosmetykach naturalnych nie ma tzw. zapychaczy chemicznych, tylko składniki, które dobrze reagują ze skórą i się głęboko wchłaniają. No i charakteryzują się z reguły większą wydajnością. Takie masło shea to wystarczy na bardzo długo. Pokombinuj poza tym z własnymi mieszkankami. Ekstrakty można dostać za grosze w sumie.

serbuś

Posty: 14

 
Żel z kwasem hialuronowym to u mnie numer jeden. Jednak trzeba na to postawić, jak jesteś po 30 roku życia, bo skóra wymaga dodawania składników regeneracyjnych z zewnątrz. Nie ma po prostu innej opcji na odbudowę zniszczeń.

ukrwios

Posty: 24