Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

choinka żywa na święta, oferta ??

choinka żywa na święta, oferta ??

Chciałabym kupić jodłę kaukaską do ogrodu? Nie wiem, czy to dobry pomysł. Jestem początkująca w tej tematyce. Niewiele wiem :) Piszcie. Może polecacie jakieś sprawdzone miejsce sprzedaży sadzonek?

Kruk

Posty: 3

 
Żywą choinkę na święta można kupić również online. Bez różnicy czy to detal, czy hurt. Polecam, bo wtedy masz pewność, że kupisz ładną choinkę, którą po świętach można również posadzić do ziemi. Nie kupuję pod marketami i na straganach. Naprawdę taki wybór się opłaca, zwłaszcza że za podobną cenę kupujesz piękną zdrową choinkę.

Dr Nemo

Posty: 17

 
Nie myślałam o plantacji, a raczej i paru krzaczkach. Czytałam też o jagodzie kamczackiej i nie wiem na co się zdecydować w końcu. Przydałaby się też sprawdzona hurtownia.

Kitas

Posty: 9

 
Sadzonki krzewów w marketach to po prostu żenada. Żadna mi się się nie przyjęła w zeszłym roku. Ubolewam nad faktem, bo zwrotu pieniędzy nie ma i czas zmarnowany. Szperam i szukam dobrych źródeł sprzedaży, bo teraz nie mam zamiaru popełnić drugi raz tego samego błędu. Muszę być pewny w 100%.

Black_Riot

Posty: 9

 
Rzeczywiście trzeba zwrócić uwagę na jagodę kamczacką. Jakość jest istotna. Myślę, że najlepsza będzie jakaś hurtownia producenta sadzonek. W mojej okolicy jest jeden producent, więc nie mam problemu z dostępem do dobrej klasy roślin, ale wiem, że to może być problem w dużych miastach.

Black_Riot

Posty: 6

 
Zaczęłam poważne plany na ten sezon w ogrodzie. Bankowo muszę mieć borówkę amerykańską. Może znacie jakąś hurtownię z sadzonkami? Chyba najlepiej kupić je z polecenia, bowiem w przeciwnym razie to można trafić na kiepską jakość. Jak uważacie. Dajcie znać. Dziękuję.

bruklin187

Posty: 9

 
Tu mają sadzonki drzew, krzewów i dużo interesujących roślin http://www.zielonykrzaczek.pl. Polecam, albowiem sama zaopatruję się u nich w sadzonki w hurcie. Jestem zadowolona z jakości i ceny.

E-GOista

Posty: 14

 
Oprócz owoców jest dla mnie ważny wygląd. Właśnie wobec tego szukam propozycji sadzonek krzewów ozdobnych. Jak ktoś coś, to naturalnie chętnie dowiem się, co należałoby umieścić w ogrodzie.

wrrraak22

Posty: 11

 
Poszukuję sadzonek w hurcie. Jak tylko macie jakiegoś sprawdzonego producenta, to czekam. Mam w planach zakup krzewów owocowych i zależy mi bez wątpienia na najwyższej jakości. Proszę o informacje jak coś. Dziękuję.

WacDEC

Posty: 12