Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

Tanie Cebulki JASKRY AZJATYCKIE

Tanie Cebulki JASKRY AZJATYCKIE

Gdzie w miarę tanio kupię cebulki jaskrów azjatyckich? Jak coś to piszcie w komentarzach;) Pozdrawiam, Feliks.

Rodon22

Posty: 34

 
Ja to nie mam cierpliwości do ogrodu i wszystkiego co z nim związane. Najpierw się kopie, później sadzi, podlewa i czeka kilka miesięcy aż cokolwiek z tej ziemi wyrośnie. Nie to nie dla mnie: p

WTFurdoin

Posty: 31

 
No ja dopiero niedawno zacząłem się bardziej interesować ogrodem, ale już się wkręciłem :D Kupuję sadzonki za sadzonkami:)) Sporo ciekawych opcji oferuje sklep www.nasionaswiata.pl. Rzeczywiście mają nasiona z różnych stron świata, choćby z dalekiej Azji!

johan111

Posty: 27

 
Sasanki, Dalie, Piwonie – najchętniej to bym uprawiała wszystkie kwiaty ;P Szkoda tylko, że na balkonie mam ograniczone miejsce...Co do sklepu to ja proponuję sprawdzić www.nasionaswiata.pl. Zwłaszcza jeśli chodzi o rośliny cebulowe to mają sporo opcji. Ceny – OK, obsługa i wysyłka – bardzo sprawne.

cowMuk90

Posty: 25

 
Nie wiem tak prawdę mówiąc nic na temat konkretnych sklepów z takimi rzeczami. Chyba nawet nigdy w życiu żadnych cebulek nie kupowałem:P

Michałek

Posty: 30

 
Powiem, że bardzo ciekawym gatunkiem są jaskry azjatyckie. W tym roku posadziłem to po raz pierwszy i czekam aż urosną:) Cebulki kupowałem od www.nasionaswiata.pl. Dobrze prowadzony sklep, szybka obsługa, sprawny kontakt mailowy.

LiOx

Posty: 19

 
Do tej pory tylko raz zamawiałam cebulki przez internet, ale wszystko poszło sprawnie i szybko. Ja akurat kupowałam od www.nasionaswiata.pl. Mają tutaj oryginalne kwiaty egzotyczne, których nie można dostać gdzie indziej. Ale oczywiście są też odmiany dobrze nam znane ;)

znamsienatym

Posty: 26

 
Musiałabym pogadać z koleżanką, ona ma ogród i się interesuje tematem. Wiem, że teraz poluje na jakieś bardziej egzotyczne kwiaty...Dam znać jak się dowiem czegoś!

Anno Domini

Posty: 26