Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

Sadzonki krzewy ozdobne, gdzie kupię ?

Sadzonki krzewy ozdobne, gdzie kupię ?

Jeżeli znacie jakiegoś dobrego, sprawdzonego producenta jodeł kaukaskich chodzi mi o sadzonki, to z góry dziękuję za polecenie. Fajnie byłoby, gdybyście podesłali jakieś konkretne opinie. Chodzi mi o sadzonki do ogrodu.

merylk67

Posty: 13

 
Marzy mi się jodła kaukaska w ogrodzie, ale nie wiem, czy wystarczy jej miejsca i czy są dla niej tu dobre warunki. Może też w takim układzie skontaktuję się z ekspertami :) A wy co sądzicie o jodle w ogrodzie ?

Wygodniś22

Posty: 22

 
Mnie zależy na sadzonkach krzewów owocowych, które dają owoce tego samego sezonu, a chyba tak nie jest w przypadku większości. Może zdecyduję się na borówkę, ale sama naprawdę nie wiem. Teraz będę miała więcej czasu, bo będę na urlopie wychowawczym, więc szukam możliwości nawet zarobkowych z uprawy :)

Aniusiaaa1

Posty: 13

 
Tutaj mają naprawdę dobre sadzonki jagody kamczackiej http://www.zielonykrzaczek.pl/pl_jagoda_kamczacka.php. Zresztą nie tylko je, ale w ogóle ogólnie polecam tę hurtownię. To sprawdzone miejsce, gospodarstwo prowadzone pokoleniowo, więc jest pełen zaufanie.

Zlomex

Posty: 27

 
No można powiedzieć, że mają sadzonki krzewów wręcz niezniszczalne. Też szukałem miejsca, w którym zatrzymałbym się na jakiś czas, bo jest jakość. Tutaj tak jest. Posiadają bardzo szeroką ofertę, do ogrodów po prostu w sam raz, dlatego warto do nich zajrzeć. Polecam też za ceny, bo są bardzo konkurencyjne.

sląskwroc88

Posty: 18

 
Mnie nie chodzi o zarobek ze zbiorów owoców. Wybrałam do ogrodu borówkę amerykańską wysoką i mam z niej sporo owoców, natomiast nie sprzedaję. Mam dla siebie, zrobiłam też pyszne konfitury i soki. Owoc mega słodki

srekal34

Posty: 29

 
W tym roku też rzucam się na głęboką wodę, sadzonki borówki amerykańskiej już kupione, będziemy działać. Trzymajcie kciuki.

GGregbard

Posty: 21

 
A mnie bardzo podoba się świerk srebrny i nie wiem czy nie skuszę się w przyszłym roku na takie właśnie drzewko na świętą :) Ma piękne niebieskawe igiełki, widziałam u znajomych, bardzo długo się trzyma, pomimo tego, że w domciu jest ciepło.

matek562

Posty: 7

 
Super sprawa i rzeczywiście polecam. Jeżeli chodzi o sadzonki drzew owocowych z tego gospodarstwa to po prostu są pierwsza klasa. W tym roku planuję umieścić kolejne, jest miejsce więc będę korzystać. Nie ma to jak swoje sprawdzone, niepryskane owoce. Polecam.

Worms

Posty: 25

 
Tak to dobra hurtownia sadzonek. Mają też dobrych partnerów europejskich więc można u nich liczyć na dobrej jakości sadzonki. Szkoda sadzić jak nie wiesz, co będzie. To jest gospodarstwo ogrodnicze, które prowadzone jest od pokoleń, znają się, mają doświadczenie. Serdecznie polecam, sam korzystałem.

Jacuś24

Posty: 12