Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

Kora ogrodowa w Bydgoszczy, znacie dobrą firmę ?

Kora ogrodowa w Bydgoszczy, znacie dobrą firmę ?

Będę potrzebował dużej ilości kory sosnowej. Może znacie jakiegoś dobrego producenta, który ma wysokiej jakości korę. Zależy mi żeby była to czysta kora, bez domieszek. Jak gdzieś kupujecie i jesteście zadowoleni, dajcie namiary. Dzięki.

Wariat

Posty: 11

 
Jak ktoś potrzebuje kory ogrodowej w hurcie to też uch polecam. Nie do końca jest tak, iż sprzedają tylko ilości hurtowe. Trudnią się również mniejszą sprzedażą, zatem zyskali miano porządnej firmy, która dba o klientów, a nie tylko o własne zyski.

21gregorek

Posty: 18

 
W zeszłym roku kupowałem z tej hurtowni kory ogrodowej http://www.kora-ogrodowa.net/oferta-hurtowa/. Sprzedają też w mniejszych ilościach, dla indywidualnych odbiorców. Jeśli chodzi o jakość, to jest naprawdę dobra. To kora łatwo od producenta, zatem tym niezwyklej polecam. Nie dosypują niczego, to rzetelna firma godna polecenia.

Hoteowo24h

Posty: 25

 
Jak ktoś potrzebuje kory ogrodowej w hurcie to też uch polecam. Nie do końca jest tak, że sprzedają tylko ilości hurtowe. Trudnią się również mniejszą sprzedażą, dlatego zyskali miano dobrej firmy, która dba o klientów, a nie tylko o swoje zyski.

Kamil87rak1

Posty: 11

 
Też biorę korę prosto od producenta kory. To już taka zaufana współpraca, dlatego nie szukam nigdzie indziej. Ogólnie można powiedzieć, że producenci bardziej starają się, żeby nie schrzanić jakości, więc to chyba najlepsze miejsce do zakupów kory do ściółkowania.

Dziadek

Posty: 9

 
W swoim ogrodzie używam zawsze kory sosnowej. Nie poszukuję tanich propozycji. Mam swojego zaufanego producenta, jakiego naprawdę warto posiadać, albowiem jak wiadomo z jakością tego produktu może być różnie.

Michałek

Posty: 14

 
Super oferta. Dobra cena i to mnie najbardziej cieszy, bo w tym sezonie nie będę grzeszył ekstra budżetem. Jak dla mnie każda oferta powinna być taka rewelacyjna, jak ta kory ogrodowej hurtem.

heniu_00

Posty: 13

 
Szanuję tego producenta kory. Od lat posiadam z nim stały kontakt i jestem bardzo zaspokojony ze współpracy, dostawa. Wszystko jest ok, można korzystać.

vmario

Posty: 28

 
Już też zaczynam działać u siebie :) Ogródek mam dopiero od zeszłego roku, wciąż uczę się jak najlepiej o niego zadbać. Od zawsze podobała mi się kora sosnowa wśród roślin, a jeszcze niezwyklej, gdy dowiedziałam się, że tak super działa ona na glebę. Niemniej jednak fachowe nauki przydają się wszystkim, dziękuję.

Alim45

Posty: 11

 
Bardzo się raduję i dziękuję za pomoc w odszukaniu naprawdę wartościowej hurtowni kory ogrodowej. Jednak co producent to producent. Jeszcze raz ładne dzięki.

amrmas22

Posty: 12