Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

przyczepy kajakowe

przyczepy kajakowe

Zajmuje się organizacją spływów kajakowych, poprzedni rok z wiadomych przyczyn był marny pod tym kątem, ale mam nadzieje, że w tym roku już będzie to wyglądało znacznie lepiej. Zastanawiam się jednak nad inwestycją w nową przyczepę na kajaki. Mam w tej chwili przyczepę na 10 kajaków, czasami klienci chcą jednak organizować spływy w więcej osób. Przyczepa też ma swoje lata więc rozglądam się za czymś nowym. Jak macie jakąś sprawdzoną firmę, która takie przyczepy oferuje to dajcie znać.

Naturalne33

Posty: 1

 
Mieliśmy z różnych ofert przyczepy na kajaki i powiem szczerze, że niektóre firmy niby chcą takie przyczepy produkować, ale o przewożeniu kajaków nie mają pojęcia. Ostatecznie obecnie kupujemy przyczepy z oferty KMPolska i jesteśmy zadowoleni. Jakość wykonania jest ok i dodatkowo widać, że przyczepa jest bardzo dobrze wykonana pod kątem przewożenia kajaków, ma między innymi wszystko co trzeba, by je na czas transportu zabezpieczyć.

Jasio234

Posty: 5

 
Z mojej strony mogę Ci podpowiedzieć jakąś firmę, która specjalizuje się właśnie typowo w przyczepach do kajaków. Niektóre firmy robią takie przyczepy pod zamówienie klienta i taka opcja również może się niekiedy dobrze sprawdzić. Więc jak będziesz szukał tego typu rozwiązań to warto te wszystkie elementy wziąć pod uwagę.

Kitas 

Posty: 4

 
Mam wrażenie, że jeśli chodzi o przyczepy to w teorii jest tego sporo na rynku, ale w praktyce jak sam się bliżej przyjrzałem i szukałem nowej przyczepy na kilkanaście kajaków to się okazało, że znalezienie czegoś sensownego w ogóle nie było takie proste jak to producenci reklamowali, więc nim coś się kupi faktycznie trzeba dobrze sprawdzić jak to wygląda.

Trener

Posty: 17

 
Osobiście radziłbym szukać jakieś oferty od takich firm, które mają przyczepy zabezpieczone, funkcjonalne i będą gwarantowały zastosowanie elementów, które będą stanowić zabezpieczenie dla transportowanych kajaków. Takie zabezpieczenia, które mają chronić przed uszkodzeniami będą miały duże znaczenie przy wyborze.

krysian6

Posty: 6

 
Czasami są jakieś oferty od firm, które robią przyczepy na kajaki i najczęściej wygląda to tak, że są one faktycznie jakościowo na dobrym poziomie, natomiast spotkać można też takie oferty, gdzie jakaś firma liczy na to, że będzie to szansa na szybki dobry zarobek i proponują takie właśnie przyczepy zrobione czasami niedbale i się okazuje, że np. nie ma zabezpieczeń przed uszkodzeniami.

matek562

Posty: 8