Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

wycena rezerw, znacię firmę?

wycena rezerw, znacię firmę?

Czy trudna do wykonania jest wycena znaku towarowego? Chciałbym się trochę rozwinąć, a to wymaga pieniędzy. Banki, aby mi dać pieniądze chcą właśnie takiej wyceny, ale nie za bardzo wiem jak się za to zabrać?

wieszdo87

Posty: 1

 
Specjalistów, którzy zajmują się takimi wycenami jest bardzo dużo. Trzeba tylko zawsze w pierwszej kolejności sprawdzać ich referencje, a wtedy nie będziemy mieć żadnych przykrych niespodzianek. Doświadczenie i wiedza są ważniejsze od jakichkolwiek kosztów.

Oct714

Posty: 25

 
W Internecie można wszystko znaleźć. Nie tylko dotrzemy do firmy, jaka zajmuje się wycenami marki, ale również możemy bardzo szybko znaleźć opinie na ich temat.

labuh

Posty: 2

 
Niestety nie pomogę, bo akurat w swojej firmie nie zajmują się takimi sprawami. Trzeba zapytać tych, którzy są blisko księgowości. Może to księgowa może robić sama? Nie wiem, ale raczej takie wyceny to temat dość trudny.

Lupusx

Posty: 2

 
W naszej firmie wyceną rezerw dla odchodzących na emeryturę pracowników zajęło się biuro https://attuario.pl i wszystko przeprowadzili w bardzo doświadczony sposób.

Miki

Posty: 5

 
Nigdy nie zlecałem wyceny znaku towarowego, ale znajomy miał z tym jakiś problem. Musiała do pomocy wzywać jakiś specjalistów, którzy wszystko obliczali.

szmagibuu5

Posty: 6

 
Fachowców, którzy zajmują się takimi wycenami jest niezmiernie mnóstwo. Trzeba tylko zawsze w pierwszej kolejności sprawdzać ich referencje, a wówczas nie będziemy mieć żadnych przykrych niespodzianek. Doświadczenie i wiedza są ważniejsze od jakichkolwiek kosztów.

johan111

Posty: 27