Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

deweloper Słupsk ??

deweloper Słupsk ??

Nie wiem czy budować we własnym zakresie dom czy kupować o dewelopera? Opinie są inne, ale jak Wy to widzicie? Chętnie poczytam jakieś sensowne opinie na ten temat.

iwanowskis

Posty: 3

 
Jeżeli ktoś wybiera nowy dom to niech sprawdzi specyfikacje. Chodzi o to żeby były tam lepsze materiały. To umożliwia, iż dom dłużej wytrzyma, a na tym na pewno każdemu zależy. Lepiej dopłacić niż stracić.

dada45

Posty: 2

 
W tej firmie http://www.familia.nieruchomosci.pl można znaleźć super oferty. Jeśli interesują Was domy na sprzedaż w Słupsku to przeglądajcie ich oferty. Mają wszystko, czego klienci szukają.

matek562

Posty: 7

 
Mam stary dom z cegły i ma się dobrze. Te nowe mnie nie przekonają. Dla mnie to nie wygląda najlepiej, ale wiem, iż teraz tak się buduje. Jeśli miałbym kupować dom to tylko nowy, albowiem jednak stary to ciągłe remonty i duże ryzyko, a po co mi to?

Alexiii

Posty: 8

 
Nie stać mnie na dom, a tym bardziej nowy, dlatego nie doradzą w tej kwestii. Na pewno znajdzie się jakiś deweloper w Słupsku, który chętnym daje najlepszej warunki. Na razie nie jestem tym zainteresowany, dlatego niech inni się teraz wypowiedzą.

mnichhhu8

Posty: 7

 
Mam stary dom z cegły i ma się dobrze. Te nowe mnie nie przekonają. Dla mnie to nie wygląda najlepiej, ale wiem, że teraz tak się buduje. Jeśli miałbym kupować dom to tylko nowy, bo jednak stary to ciągłe remonty i spore ryzyko, a po co mi to?

grzelu11

Posty: 5

 
Przecież domów na sprzedaż w Słupsku jest niesłychanie duża. Wystarczy troszkę poszukać, a znajdziesz. Nie mówię jedynie o używanych domach, natomiast o nowych. Inwestycji jest naprawdę niesłychanie i każdy coś znajdzie.

maniek

Posty: 9

 
Od pokoleń mieszam w bloku i nie wiem czy udałoby mi się w łatwy sposób przestawić na dom. Pracy przy domu zawsze jest bardzo dużo, a tak to kończę swoją pracę i mogę leżeć i praktycznie nic nie robić. Polecam.

szpiczek45

Posty: 2

 
Jest firma, która oferuje domy na sprzedaż w słupsku bez pośredników. Znajomy kilka miesięcy kupował dom i mówił, że cena jest niska. Dowiemy się, u kogo i dam znać. Byłem w domu i ładnie się prezentuje. Widać, że wszystko solidnie wykonane i nie miał mój znajomy praktycznie żadnych uwag, co do domu.

Grażyna12

Posty: 5

 
Nowy dom to dla mnie za duży wydatek. Kupiłem tani i do remontu. Wiemy, że trochę mi się zejdzie i trochę to wyjdzie, ale dla mnie to najlepsze rozwiązanie.

Nikuś32

Posty: 5