Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

drukarka SLA, szukam !

drukarka SLA, szukam !

Szukam niezmiernie szybkiej drukarki na żywice i nie, więc co wybrać? Są tu osoby, które korzystają z takiego sprzętu i mogą mi coś konkretnego doradzić? Czekam.

alidomas

Posty: 4

 
Jeżeli ma być wykonany najlepszy druk to według mnie trzeba kupować przemysłową drukarkę 3D. Takie urządzenie jest o wiele wydajniejsze i może pracować dłużej. Wtedy zwraca się o wiele szybciej, i o to chodzi.

labuh

Posty: 4

 
U nas w pracy działają drukarki SLA. To technologia, która naprawdę daje radę, dlatego jeśli potrzebujecie drukować w wysokiej, jakości to się tym zainteresujcie. Na pewno na tym zyskacie. Żywica utwardzana światłem lasera to super pomysł. Cena nie jest aż tak bardzo wysoka, dlatego warto to kupić.

Madzia

Posty: 6

 
U nas w pracy działają drukarki SLA. To technologia, jaka rzeczywiście daje radę, dlatego jeżeli potrzebujecie drukować w wysokiej, jakości to się tym zainteresujcie. Na pewno na tym zyskacie. Żywica utwardzana światłem lasera to super pomysł. Cena nie jest aż tak niesłychanie wysoka, dlatego warto to nabyć.

gruszk34

Posty: 2

 
Na co dzień korzystamy z drukarek firmy makerbot i jestem bardzo zadowolony. Na razie zero problemów i gigantyczne zyski. Do zarabiania się bardzo opłaca.

krugerPL

Posty: 7

 
U mnie w firmie działa jakaś szybka drukarka żywiczna, natomiast nie wiem, co to za model. Jutro sprawdzę to dam znać. Wiem, iż działa prosto i bezawaryjnie.

nesh009

Posty: 21

 
Dziś można kupić tanio skanery 3D, natomiast trzeba też mieć drukarkę. Skanujesz, tworzysz projekt i zaczynasz działać. Sam skaner raczej jest niepotrzebny, zatem trzeba doliczyć do inwestycji jeszcze nowoczesną drukarkę, a będzie wówczas potrzebny komplet.

Iwona3

Posty: 5

 
Jeżeli chodzi o skaner 3D to tutaj https://revo3d.pl/kategoria-produktu/skanery-3d/ jest niezmiernie dobrze przygotowana oferta. Ta firma ma najlepszy i najtańszy sprzęt, zatem zawsze korzystam z ich oferty.

Kitas 

Posty: 5

 
Nie doradzę nic z drukarkami, bo od lat się tym nie zajmuje. Pamiętam jak lata temu wchodziły drukarki 3D i jaki był wtedy szał. Dzisiaj już wiele firm je stosuje, na co dzień. To wpłynęło na ich rozwój, bo są jeszcze lepsze, ale i niższą mają cenę. Za kilka lat w wielu domach taka drukarka będzie miała zastosowanie.

aliOner

Posty: 3

 
Dzisiejszej nowoczesne modele drukarek dają naprawdę nieograniczone możliwości. Może trzeba wydać na nie dziesiątki tysięcy, ale jeśli ktoś później robi na nich protezy albo aparaty ortodontyczne to szybko się inwestycja zwraca. Tak przynajmniej czytałem.

amazonn6

Posty: 2