Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

ogłoszenia towarzyskie, gdzie szukać ?

ogłoszenia towarzyskie, gdzie szukać ?

Zaciekawiły mnie ostatnio anonse towarzyskie i zastanawiam się czy rzeczywiście prosto można poznać tam miłą panią? Na pewno są tutaj osoby, jakie mają w tym doświadczenie i prosiłbym je o jakieś informacje w tym temacie.

sebastian90

Posty: 2

 
My jesteśmy partą i zawsze przeszukujemy ogłoszenia towarzyskie na stronie https://samka.pl/anonse/pl. Lubimy się spotykać z osobami takimi, które miło spędzają czas. Na tym portalu jest ich faktycznie bardzo dużo, dlatego zawsze kogoś interesującego znajdujemy.

audi80

Posty: 8

 
Nie wiem czy zdecyduje się na takie ogłoszenia towarzyskie. Widziałem kilka ładnych kobiet, lecz nie wiem czy to dla mnie? Opinie są różne, dlatego trudno mi wyrobić sobie zdane. Pewnie jeśli się sam nie zdecyduje to nie będę wiedział czy takie spotkania są stosowne dla mnie.

rulsellarly

Posty: 3

 
Lubię poznawać nowych osób. To, zatem korzystam z takich ogłoszeń. Dla mnie to bezpieczne rozwiązanie. Wybieram zawsze ogłoszenia, które są zweryfikowane. W ten sposób wiemy, iż spotkam się z osobą ze zdjęcia. Dla mnie taki portal to jedyna okazja żeby poznać kogoś, z kim będą mógł miło spędzić czas.

Gumer45

Posty: 3

 
Odkąd pamiętam zawsze w ogłoszeniach towarzyskich znajdowałem super kobiety. Jestem zachwycony tym, że można to zrobić tak bardzo łatwego.

Anno Domini

Posty: 3

 
Według mnie nie jest sprawiedliwie, bo panowie mają w tym przypadku łatwiej. Ogłoszeń z kobietami jest mnóstwo, ale z mężczyznami nie. Moja znajoma nie jest zadowolona i często na to narzeka. Dobrze, że ja akurat jestem mężczyzną i takich problemów jak ona nie mam. Dla mnie ofert jest dużo i super.

100%UP

Posty: 4

 
Widziałem różne anonse towarzyskie, ale żadna kobieta nie wpadła mi w oko. Może źle szukam? Sam nie wiem, ale na razie nie spotkałem się jeszcze z nikim.

bartek33

Posty: 5

 
Każdy ma do tego różne podeście. U mnie jakoś się taka forma spotkań nie przyjęła. Nie mam na to czasu i chęci. Wiem, że paru znajomych z tego korzysta. Dotyczy to nie tylko mężczyzn, niemniej jednak również kobiet. U mnie już wiek troszkę zaawansowany, zatem jestem nieprzygotowany na korzystanie z Internetu.

kadajo

Posty: 2

 
Według mnie nie jest sprawiedliwie, bowiem panowie mają w tym przypadku łatwiej. Ogłoszeń z kobietami jest sporo, natomiast z mężczyznami nie. Moja znajoma nie jest zadowolona i częstokroć na to narzeka. Dobrze, iż ja akurat jestem mężczyzną i takich kłopotów jak ona nie mam. Dla mnie ofert jest sporo i super.

mirekp2005

Posty: 17

 
Znajomy częstokroć korzysta z ogłoszeń towarzyskich i jest niezmiernie zadowolony. Sam nigdy nie próbowałem, niemniej jednak trzeba przyznać, iż fotografie pięknych kobiet do tego zachęcają. Na pewno kiedyś się zdecyduje, niemniej jednak teraz na nic nie ma czasu, a szkoda, albowiem miłe spotkanie by się na pewno przydało.

Zlomex

Posty: 17