Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

domy drewniane całoroczne projekty, opinie

domy drewniane całoroczne projekty, opinie

Interesuje się domami całorocznymi z bali i zastanawiam się ile może kosztować taki nie za duży dom? Jest jakiś kalkulator gdzie, któremu można będzie sobie to wszystko wyliczyć? Dajcie znać gdzie mogę to znaleźć. Sprawa jest pilna.

DevilScream

Posty: 1

 
Posiadamy dom z bala parterowy i był bardzo tani. Wybrałem bale toczone o grubości dwadzieścia centymetrów. Z tego, co wiem to można mieć cieńsze, natomiast i grubsze. Najgrubszy, jeśli dobrze pamiętam ma trzydzieści dwa centymetry, natomiast wtedy już cena jak dla mnie jest wysoka. Propozycja jest bardzo dobrze przygotowana.

Nowa

Posty: 24

 
Podobają mi się nowoczesne domy z bali, ale niestety nie mam działki. Może za kilka lat coś się zmieni i wtedy ten dom wreszcie u mnie powstanie. Uwielbiam drewno i czuje się w takich domach bardzo dobrze. Na razie pozostaje mi w nich mieszkać tylko na wakacjach.

Kwatuszek

Posty: 5

 
Mnie dom z bali całoroczny stawiała firma https://wondorf.net/pl i jestem bardzo, ale to bardzo zadowolony. Miałem dom pod klucz z fundamentem. Dla mnie super.

Januszek

Posty: 11

 
Dla mnie dom z drewna od producenta był tani i co istotne solidnie wykonany. Mnie się taka oferta podobała, albowiem spełniała wszystkie moje oczekiwania i wymagania.

Miki

Posty: 3

 
Dla mnie dom z drewna od producenta był tani i co ważne solidnie wykonany. Mnie się taka oferta podobała, bo spełniała wszystkie moje oczekiwania i wymagania.

GGregbard

Posty: 18