Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

prawo rodzinne kraków, gdzie warto ?

prawo rodzinne kraków, gdzie warto ?

Witam. Mam pytanie o kancelarię adwokacką Anna Sroka. Jeśli korzystaliście Państwo z jej usług, a dokładnie z zakresu prawa spadkowego, czekam na opinie. Bardzo zależy mi na kimś doświadczonym w tej dziedzinie.

rz3zn!k

Posty: 6

 
Jeśli chodzi o tę kancelarię adwokacką w Krakowie http://www.annasrokaadwokat.pl to polecam. Idealna pomoc, dzięki jakiej czuję się wygrany, usatysfakcjonowany i szczęśliwy z obrotu sprawy.

reddy

Posty: 21

 
Co do prawa cywilnego w Krakowie jest kilka kancelarii godnych uwagi. Uważam, iż najlepiej skontaktować się i dopytać o cenę w danej sprawie. Tak to ciężko cokolwiek powiedzieć. Z pewnością odnajdziesz zaufanego adwokata.

Buła

Posty: 11

 
A znacie jakąś dobrą stronę z opiniami? Też szukam kancelarii adwokackiej w Krakowie i muszę mieć pewność, że powierzę swoją sprawę komuś wiarygodnemu. Nie mam zamiaru płacić jednej, a potem drugiej. Jak coś, to czekam i liczę na waszą pomoc.

Limwner45

Posty: 33

 
Super się składa, albowiem znam adwokat Annę Srokę i polecam. Prowadziła nam sprawę spadkową i udało się wszystko na naszą korzyść. Pewnie w innych dziedzinach prawa jest tak samo kompetentna.

ZaNK3R

Posty: 6

 
Mnie bardziej potrzebna kancelaria, która specjalizuje się w prawie rodzinnym w Krakowie. Czeka mnie żmudne dochodzenie swoich praw, więc jeśli wiecie, czym kierować się przy wyborze, to czekam.

transerwis

Posty: 24

 
Rok temu poszukiwałem dobrego adwokata z zakresu prawa cywilnego w Krakowie. Kilka kancelarii rzeczywiście działa kompleksowo, natomiast są i takie, które robią to po łebkach. Należałoby pamiętać, że lepiej skorzystać z adwokata niż prawnika.

Lupusx

Posty: 12

 
A jak sprawa dotyczy już postępowania egzekucyjnego, to kogo z Krakowa polecacie. Muszę zmienić kancelarię, bo tamta za bardzo się grzebie.

Iwona3

Posty: 11

 
Prawo cywilne to szeroki zakres usług. Jeśli chodzi o Kraków, to rzeczywiście dużo jest kancelarii, ale najlepiej przedstawić sprawę lub szukać takiego adwokata, który się specjalizuje w danych sprawach. Na pewno trzeba trochę czasu poświęcić, jeśli chodzi o poszukiwania.

Fifeczek2

Posty: 16

 
Jeśli chodzi o odszkodowania i zadośćuczynienia to miałem poważny problem, żeby znaleźć jakąś skuteczną kancelarię adwokacką w Krakowie. W końcu udało mi się, ale i tak nie do końca jestem zaspokojony z obrotu sprawy. Myślałem, iż uda mi się z pomocą uzyskać większe pieniądze. Jak coś, to mogę dać namiary, ale nic nadzwyczajnego.

Makus16

Posty: 26