Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

Biuro rachunkowe Warszawa

Biuro rachunkowe Warszawa

Cześć, czekam jeszcze do marca, bo mają wprowadzić ulgę na start, a później mała działalność gospodarcza i się zobaczy. Oczywiście szukam biura rachunkowego, księgowego konkretnego do ogarnięcia i pomocy. Mam niewielkie doświadczenie więc mile widziane kompleksowe podejście w Warszawie.

alek44

Posty: 5

 
Może się zbliżają złote czasy dla samozatrudnionych, bo w końcu coś się ma ruszyć ze zryczałtowanym ZUS-em, ale uwierzę dopiero, jak zobaczę w rzeczywistości.

Gucio

Posty: 21

 
Warto podpytać przed uruchomieniem biznesu, czy da się zoptymalizować niektóre kwestie podatkowo. Z US najlepiej kontaktować się wyłącznie przez księgowego, a nie osobiście, bo masz większe szanse na błyskawiczne zakończenie sprawy.

namok

Posty: 16

 
Zobacz, w czym się specjalizuje dane biuro rachunkowe, czy w obsłudze spółek prawa handlowego, czy może samozatrudnionych. Jest trochę inne podejście.

andrew66

Posty: 7

 
Warto poczytać nową strategię odpowiedzialnego rozwoju dla Polski, bo jest kilka ciekawych perspektyw dla właścicieli działalności gospodarczych. Mam tylko nadzieję, że to znowu nie obietnice bez pokrycia. Jak myślicie?

Asi_000

Posty: 10

 
Do dziesięciu operacji księgowych zapłacisz niecałą stówkę w Atroks.pl. W sumie bardzo podobnie do księgowości internetowych, hybrydowych, a tutaj masz kontakt stacjonarny dodatkowo z księgowym i można naprawdę dłużej pogadać o optymalizacji podatkowej. Niedawno nawet pomogli mi z kwestiami kredytowania nowego przedsięwzięcia, więc dość bogate kwalifikacje. Rzetelnie działają.

zenek744

Posty: 6

 
A słyszeliście o działalności nierejestrowej z Konstytucji Biznesu, że przychód do połowy minimalnego wynagrodzenia nie wymaga rejestrowania przedsiębiorstwa? Może w końcu odczepią się od drobnych korepetytorów, czy okolicznościowych sprzedawców na Allegro.

dermuster

Posty: 9